Константинов излиза и от борда на "Информационно обслужване" 24.03 | 15:56
Той ще участва в изборния процес в качеството си на експерт

Проф. Михаил Константинов, който през седмицата подаде оставка от поста директор на "Информационно обслужване", заяви за БНР, че ще излезе и от борда на фирмата.
Премиерът Марин Райков покани проф. Михаил Константинов да участва в Изборния борд. Райков проведе телефонен разговор с председателя на Съвета на директорите на "Информационно обслужване” АД проф. Михаил Константинов по повод подаването на неговата оставка.
"Другата седмица се надявам да ми приемат оставката. Ще свикам Общо събрание и ще подам оставка като член на борда по сроковете в Търговския закон. Ще участвам в изборния процес в качеството си на експерт", обясни още проф. Константинов.
"Лошо е, че хората на високи позиции говориха пълни глупости, за да оправдаят своя загуба и така нарушиха доверието", каза Константинов.
Водещи
-
Виждате брошурата - промоции, но на касата накрая излиза по-скъпо
Картели, олигополи и монополи са изначалния източник на спекулата, заяви Богомил Николов от...
19.07 | 13:20
-
Няма следа от черния хищник и във Варненско
Сигналът за леопарда тръгва от гражданин, който е направил снимка от разстояние от 500 метра
19.07 | 12:40
-
Тръмп пак заплаши БРИКС: Организацията ви може да приключи бързо!
Той смята, че групата е създадена, за да вреди на САЩ и ролята на долара като световна...
19.07 | 12:20
Най-четени
-
НС избра новия омбудсман на България
Велислава Делчева беше номинирана за поста от ГЕРБ-СДС
19.07 | 09:15
-
Велизар Енчев: Участието на германския посланик в протеста срещу съдебния произвол у нас е двусмислен акт
Посланието на Ирене Планк към България не е послание от Берлин, а от Брюксел, смята той
19.07 | 11:00
-
Влязоха в сила новите санкции на ЕС срещу Русия
Според Москва Европа се "прострелва" сама
19.07 | 10:00
-
Коя е Велислава Делчева – новият омбудсман на България
Тя бе избрана в петък от депутатите
19.07 | 10:20