Костадинов: В интернет излезе информация за всеки един купувач на гласове в страната 10.10 | 16:30
С подробни данни за кого купува, как купува, за колко купува, уточнява лидерът на "Възраждане"
"В интернет излезе информация за всеки един купувач на гласове в страната. За всеки един! С подробни данни за кого купува, как купува, за колко купува. На този фон министърът на вътрешните работи, вместо на мига да прибере всички престъпници зад решетките, заяви, че този списък му пречел на работата!”, написа лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов в социалната мрежа.
Той добавя още, че в страната ни се знае, че в момента има чудовищно купуване на гласове и най-вече, че купува Пеевски, който иначе няма да влезе в парламента, но купуват и патериците му от ГЕРБ и други две малки партии, които се внушава, че ще прескочат бариерата.
"След като Илков си затваря очите и не прави нищо, за да спре това престъпление, той доказва, че е част от престъпната групировка на Пеевски - също като предшественика си Стоянов. Единственото решение за смазването на тази мафия е арест! Арест на Илков, арест на Сарафов, арест на изпълнителите на мафиотските поръчки в звената на МВР и Прокуратурата. Единствената сила, която може да стори това, е "Възраждане”. И ако народът ни гласува доверие, няма да се поколебаем да го сторим.”, допълва още Костадинов в публикацията си в социалната мрежа.
Водещи
-
Експерт посочи сериозен проблем със заплатите в страната
Славова обясни, че това е тенденция през годините, която се запазва.
14.11 | 17:59
-
България ще поиска разсрочване на плащанията за изтребителите F-16
Целта е покриване на дефицити
14.11 | 17:40
-
Жълт код за мъгли в Северна България
Обявен е жълт код в 11 области на Северна България заради мъгли.
14.11 | 17:20
-
Адриан Николов, ИПИ: Бедността у нас е около 22% на национално ниво
Генерално разликите са двойни – между областите на опашката и областите начело, обясни в...
14.11 | 16:45
Най-четени
-
Днес е последният ден, в който шофьорите могат да карат автомобилите си с гуми, неподходящи за зимни условия
Изискването е от 15 ноември до 1 март всички автомобили да са оборудвани със зимни гуми или с...
14.11 | 11:00
-
Бойко Борисов: Избраният за особен управител на "Лукойл" има опит и не е бил министър
Попитан дали обмисля ограничаването на бонусите в държавната администрация, той заяви, че е...
14.11 | 10:15
-
Слабо налягане и възможно замътване на водата в редица квартали заради авария в София
Ще бъдат засегнати Военномедицинска академя, и Александровска болница.
14.11 | 10:45