Кърпят дупките по стария път през Витиня 12.07 | 14:53
Ще има обходни маршрути за камионите, които в момента минават от там
Започва ремонт на път I-1 София - Ботевград през Витиня. Участъкът е алтернативен маршрут за камионите над 12 тона при извършващите се в момента аварийно-възстановителни дейности по съоръженията на магистрала "Хемус".
Вчера започна запълването на най-големите дупки отворили се в отсечката от интензивния трафик след дъждовете в последните дни. Днес пътноподдържащото дружество трябва да представи на председателя на Управителния съвет на АПИ инж. Светослав Глосов график с предстоящата временна организация на движението и обходните маршрути, по които ще се насочва тежкотоварния трафик по време на ремонтните дейности, заради лошото му състояние.
Пътната агенция припомня, че заради ремонта на съоръженията по "Хемус" и за повишаване безопасността на движение за леките автомобили през лятото, тежкотоварния трафик преминава само по първокласния път през Витиня.
Водещи
-
Цветлин Йовчев: Ако беше окървавен протестът това означаваше сигурна оставка на правителството
Според него поводът за протестите са липсата на справедливост и на перспективи за бъдещето
08.12 | 20:00
-
Пеевски призова за спокойствие и разум на протеста под надслов „Не на омразата”
Лидерът на „ДПС-Ново начало” говори пред партийния елит в Кърджали
08.12 | 19:20
Най-четени
-
Politico: ЕС иска България да поеме гаранция от 1,2 млрд. евро по заема за Украйна
Репарационният заем ще е обезпечен със замразените руски активи, а всяка държава-членка ще...
08.12 | 13:10
-
Желязков: Оттегленият бюджет беше възможен за мнозинството, настоящият - приемлив за социалните партньори
Имаме своята вина, защото търсихме подкрепата на мнозинството, а не на синдикатите и...
08.12 | 13:20
-
“НЕ на омразата!” - членове и активисти на ДПС, в защита на демокрацията, сигурността и стабилността на България
"Това е нашият отговор на тези, които са безотговорни към бъдещето на хората, за да осъществят...
08.12 | 10:15