Лек трус е регистриран край София 28.03 | 08:06

Земетресението е с магнитуд от 3,1 по Рихтер

От iNews.bg

Лек труд е регистриран на територията на страната, става ясно от данните на Европейския сеизмологичен център.

Земетресението е било с магнитуд от 3,1 по Рихтер, като е регистрирано тази сутрин.

Трусът е бил на 60 км от София, 16 км от Самоков, като дълбочината на земетресението е 2 км.

Няма данни за щети и пострадали.

Водещи

Най-четени