Любо Ганев не смята, че Манджуков е убит заради дългове 26.03 | 08:45
Бившият волейболист коментира, че бизнесменът е имал добър бизнес
Бившият волейболист, който се познава добре с убития в София варненски бизнесмен Борислав Маджуков, не смята, че покушението е заради дългове.
"Познавам се с Борислав от доста години и дори да е дължал пари на хора, както се твърди, той имаше добър бизнес. Надали това е причината за убийството му", каза в ефира на Нова телевизия Ганев. В злощастната вечер двамата е трябвало да отидат на кино.
Бившият волейболист сподели още, че Манджуков не е показвал да има финансови проблеми и не е ходил с охрана.
"Не мога да коментирам дали е имал голяма сума пари в него”, каза Ганев.
Не на това мнение обаче е бизнесменът Веселин Данов. Той твърди, че Манджуков е завлякъл много хора с голяма сума пари. Бизнесменът твърди, че над убития е имало чадър.
Борислав Манджуков оставя две деца, като едното дете остава кръгъл сирак, тъй като първата му приятелка е починала.
Водещи
-
И днес няма да работи Линия 3 на столичното метро
09.11 | 09:15
-
Облачно и дъждовно време в неделя
09.11 | 09:00
-
Проф. Даниел Вълчев предупреди: Вървим към всевластие на парламента
Колкото повече агонизира държавата, толкова по-голяма вълна ще се вдигне, смята той
08.11 | 18:00
Най-четени
-
Облачно и дъждовно време в неделя
09.11 | 09:00
-
И днес няма да работи Линия 3 на столичното метро
09.11 | 09:15
-
Архангеловден е: Ето какво се прави, а какво е забранено
Вижте и кой празнува Имен ден днес
08.11 | 09:00