Маринов за чистките в МВР: Служебният им министър ще си остане сам-самичък в кабинета и без нито един полицейски служител 10.06 | 14:40
"Разбирам от изявленията на това лице, че всъщност сега в МВР се занимават само с едно – да чегъртат „хората на Маринов“."

Току-що разбрах, че лице, което получава заплатата си от президентската институция на Република България и е призвано да бъде представител на българската държавност, се е опитало да оправдава чистките в МВР на днешната безконтролна власт като използва моето име. Това написа във Фейсбук бившият вътрешен министър от кабинета "Борисов 3" Младен Маринов.
Разбирам от изявленията на това лице, че всъщност сега в МВР се занимават само с едно – да чегъртат "хората на Маринов".
Искам да предупредя същото лице, че ако ще изчегъртват "хората на Маринов" от МВР едва ли ще им стигне краткия мандат, както и канцеларската хартия, за да напишат всички заповеди за уволнение.
А служебният им министър ще си остане сам-самичък в кабинета и без нито един полицейски служител. Защото за 30 години професионална кариера в българската полиция не си позволих да обидя или да нагрубя колеги и смятам огромната част от българските полицаи за мои приятели.
И без да ви плаша, г-да чегъртачи, но сте се захванали с непосилна задача. Трудно ще изчегъртате "хората на Младен Маринов" от полицията. Просто са много. Десетки хиляди!
А на Вас, колеги, ще Ви кажа само едно: Спокойно, и тези недоразумения ще си тръгнат. И после, както винаги сме го правили, заедно ще възстановяваме ДЪРЖАВНОСТТА!
Водещи
-
В бюджета на НЗОК: Предвижда се здравната вноска да остане 8%
И още - запазва се и правилото, че отсъствието по болест първите два дни се плаща от...
19.03 | 20:40
-
Астронавтите, прекарали 9 месеца в Космоса, ще се учат да ходят отново
Бъч Уилмор и Суни Уилямс ще трябва да преминат продължителна рехабилитация
19.03 | 20:20
-
Лихвите по кредити и депозити няма да се променят след въвеждането на еврото
Това увериха от финансовото министерство на официалната страница за приемане на еврото в...
19.03 | 20:00
-
Емили Тротинетката прецакана заради протестите в Сърбия
В съседната ни страна, където тявъзнмерява да се оперира за смяна на пола, замразят плановите...
19.03 | 19:45
Най-четени
-
Костадинов: В Народното събрание има 5 управляващи партии, 3 патерици и само една истинска опозиция
В публикацията си лидерът на "Възраждане" посочи и друг случай от същия ден, когато опозицията...
19.03 | 10:59
-
Изравнителните сметки за и топла вода могат да бъдат забавени с повече от месец
"Тази възможност я има, но никой не се възползва от нея и е логично".
19.03 | 11:59
-
Тровят умишлено дърво в идеалния център на София – това е пореден такъв случай
Първият човек, който забелязва пропитото дърво с гориво, както и следите от разлятата течност...
19.03 | 09:59