Мая Манолова е напуснала коалицията на "Левицата" 18.04 | 20:00
Ето какво написа тя за случващото се в лявото пространство

Мая Манолова е напуснала коалицията на "Левицата". Новината съобщи във фейсбук Цветеслава Гълъбова, която разкри още, че общинската съветничка от коалицията за местните избори "БСП за България" Ваня Григорова е отказала да бъде включена в изборните листи на "Левицата".
Ето какво написа тя за случващото се в лявото пространство:
"По повод информацията, че Ваня Григорова и Мая Манолова ще се явят заедно на избори и многото въпроси, които получих, обяснявам:
"Г-жа Григорова, издигната да кмет на София от БСП и Левицата, отказа нашето предложение за включване в листите. При никакви условия не е съгласна. Мая Манолова, която беше част от Левицата, сама е избрала да ни напусне. Беше добре и да ни го заяви в очите. Все пак всички работихме за нейния кандидат, който стана съветник.
Яснооо, коалицията ни с БСП вече е минус двама съветници.
Нейсе, ще се справим и без тях".
"Но, така не се прави. Народът казва "изтъка платното, ритна кросното”. Толкоз за "знаковите лица”. При нас има прекрасни не знакови хора - с опит, отлична професионална реализация и морал!!! Ще успеем!", посочва тя.
Водещи
-
Социалният министър: Ще настоявам за великденски добавки за пенсионерите
Няма нито една социална услуга, която да е премахната или намалена, подчерта Борислав Гуцанов
04.03 | 20:45
-
Премиерът след Съвета по сигурността: Траен мир може да се постигне чрез сигурност за Украйна и за ЕС
Заседанието беше проведено часове след решението на Доналд Тръмп да спре временно военната...
04.03 | 20:15
Най-четени
-
Най-бедният град в България вече не е Видин
В Смолян вземат най-ниските заплати в страната, сочи анализ на Националния статистически...
04.03 | 11:30
-
ИПБ: 78% от шофьорите ползват телефони в колите, 14% са катастрофирали заради това
Изследването е проведено в началото на годината (4-20 януари 2025 година) и обхваща 808 водачи...
04.03 | 11:59
-
Извънпарламентарна инициатива за сваляне на правителството и за предсрочни избори
За целта ще бъдат събирани подписи, които после ще бъдат внесени в НС
04.03 | 14:30
-
Министерство на финансите планира увеличаване на пенсионната възраст и трудовия стаж
Повишават заплатите с 9% тази година
04.03 | 10:15