Медицинска сестра е открита мъртва в дома ѝ в Благоевград 26.08 | 18:06
Няма следи от насилие по тялото на жената
52-годишна медицинска сестра от болницата в Благоевград е била открита мъртва в хола на апартамента си. Следи от насилие обаче по тялото на жената не са открити, съобщава в. "24 часа".
Сигналът в полицията е бил подаден около 14 ч. Пристигналите на място криминалисти и медици от Спешния център само констатирали смъртта на жената, която след развод живеела сама в блок в кв. Еленово.
Дъщеря й живеела на друго място и не успяла да се свърже дълго време с майка си по телефона. Притеснена се обадила на съседка и я помолила да види какво се е случило с майка й. Комшийката влязла в жилището и открила мъртва медицинската сестра.
За последно тя е била видяна от своя приятелка през почивните дни. Оплакала се, че не се чувства добре и й е лошо.
"Категорични сме, че при огледа не са открити следи от насилие по тялото", казаха криминалисти от ОД на МВР-Благоевград.
Водещи
-
Костадин Костадинов: Радев ще спечели следващите избори, въпросът е с колко
Промени в изборните правила
11.12 | 09:15
-
Православната църква отбелязва паметта на Свети преподобни Даниил Стълпник днес
Чудеса и духовно наследство
11.12 | 08:45
-
Парламентът решава съдбата на кабинета "Желязков" днес
Депутатите обсъждат и първите бюджети в евро за 2026 година
11.12 | 08:31
Най-четени
-
Президентът Радев: Хората изпревариха парламента и гласуваха недоверие на кабинета
По думите му протестът е родил „широк народен консенсус анти-мафия“, който надхвърля...
10.12 | 23:01
-
Парламентът решава съдбата на кабинета "Желязков" днес
Депутатите обсъждат и първите бюджети в евро за 2026 година
11.12 | 08:31
-
Православната църква отбелязва паметта на Свети преподобни Даниил Стълпник днес
Чудеса и духовно наследство
11.12 | 08:45