Момиче 9 клас е майката на изхвърленото в контейнер бебе 22.10 | 18:45
Бащата също е непълнолетен

Майката на изхвърленото в контейнер бебе в Казанлък е ученичка в 9 клас. Бащата на новороденото бил в 11 клас, информира TV7.
Полицията е успяла да установи самоличността на родителите на изоставеното дете днес сутринта. Те са било отведени за разпит в районното управление на МВР. Органите на реда все още установяват причината бебето да бъде изхвърлено.
Майката на невръстната родилка работи за министерството на отбраната.
Историята на пеленачето потресе страната вчера (21 октомври). То беше открито от клошар в кофа за боклук. След това служители в намиращия се в близост магазин подали сигнал на телефон 112.
Спешен медицински екип е бил изпратен да се погрижи за детето То беше прегледано в болницата, като лекарите установили, че малкото е в добро здраве и няма опасност за живота му. То е било увито във вълнена блуза и сложено в раница.
Водещи
-
Журналист: Ефективността на КПК е 1%
Заплатата на председателя ѝ е 14 500 лева, заяви Йово Николов
28.07 | 11:00
-
Буря с градушка и силен вятър нанесе сериозни щети в района на Кула
Градушката с големината на орех унищожи ниви, има засегнати и селскостопански насаждения
28.07 | 10:30
-
Григор Димитров остава в топ 20 на световната ранглиста
Виктория Томова е 105-а, рекорд за Лидия Енчева
28.07 | 10:15
Най-четени
-
САЩ и ЕС предотвратиха потенциална търговска война
По-голямата част от европейския внос ще бъде облаган с 15% мито, а ЕС ще закупи от САЩ...
28.07 | 09:00
-
Младите лекари пак излизат на Национален протест
В София той ще се проведе под прозорците на Народното събрание довечера
28.07 | 09:30