Морето взе две жертви за ден 29.08 | 11:44

39-годишен софиянец и 61-годишен руснак се удавиха в Приморско и Созопол

От Андриян Георгиев

39-годишен мъж от София се е удавил вчера (28 август) към 15 часа, съобщават от МВР-Бургас.

Трагедията се е разиграла на охраняемия плаж "Перла" в Приморско.

Тялото е откарано в Бургас за аутопсия. 

Също вчера 61-годишен руснак се е удавил на неохраняем плаж "Харманите" в Созопол.

Той е пристигнал в България на 24 август и е бил отседнал в х-л "Селена Бийч" в Созопол.

Тялото е откарано за аутопсия в Бургас. 

Водещи

Най-четени