Мотористи обраха бензиностанция 22.08 | 08:53
Двама маскирани са заплашили служителките с пистолет и са взели оборота
Въоръжен грабеж е бил извършен тази нощ от бензиностанция в столичния квартал "Бухово”, съобщават от пресцентъра на МВР.
Сигналът е подаден около полунощ. Двама маскирани са заплашили двете служителки с пистолет и са взели оборота.
По данни на служителките той е бил над 1 000 лева, а мъжете са избягали с мотор.
Няма ранени. Не е ясно дали оръжието, което крадците са използвали, е било истинско.
Водещи
-
Пак зверска тапа по пътя за Гърция
25.06 | 16:30
-
Издават още две нови заповеди събаряне на незаконни постройки в „Баба Алино”
Подписването им вероятно ще е още утре
25.06 | 16:15
-
Осъждан за педофилия срещу малолетни е бил назначен за охрана на деца в училище
Правосъдният министър Николай Найденов сезира ВСС
25.06 | 15:45
Най-четени
-
КЗК погна летище „Васил Левски“ - София за прекомерно високи цени на храни и напитки на Терминали 1 и 2
В тази връзка Комисията ще извърши задълбочен анализ на пазарната структура, условията за...
25.06 | 12:15
-
Демерджиев: При катастрофата на магистрала „Тракия“ има смущаващи обстоятелства
„Към момента няма активни действия. Създаде се координация, работим по стратегия, използвайки...
25.06 | 11:30
-
"Майчинството не е милостиня": Майките спират да мълчат "пред фалшивите обещания" и излизат на протест на 1 юли
Основните искания на майките включват:
25.06 | 10:45
-
Затварят ключов участък от околовръстното на Солун
Пътят ще бъде блокиран в района на пътния възел Пилея – Панорама още от 23:00 ч. в петък.
25.06 | 10:59