Мъж се удави в езеро край Русе 07.07 | 18:40

Скочил във водата, за да хване топка

От Десислава Маданска

Млад мъж се е удавил при нещастен случаи край Русе. Трагедията се е разиграла в езерото в лесопарка "Липник" по време на пикник. За инцидента потвърдиха от Спешна помощ в града, предаде bTV.

Сигналът е бил подаден около 14:45 часа в неделя. Мъжът е бил на 30 години и е скочил в езерото да извади отхвръкналата там топка, но не успял да изплува и се удавил.

Пристигналите веднага на място лекари от Спешна помощ само констатирали смъртта му.

Водещи

Най-четени