НАП проверява Цветан Цветанов? 11.06 | 17:00
Данъчните гледат имотното му състояние по искане на прокуратурата
След като депутатският имунитет на Цветан Цветанов беше смъкнат, той вероятно е обект на проверка от страна на Националната агенция по приходите (НАП).
Данъчните проверявали имотното състояние на бившия МВР шеф. Пред iNews от пресцентъра на приходното ведомство заявиха, че нито могат да потвърдят, нито могат да отрекат информацията за проверката.
Според offnews тя е поискана от Софийска градска прокуратура. Документът е подписан от градския прокурор Роман Василев. Държавният обвинител не отговаря на телефона си.
Имунитетът на Цветанов беше свален по искане на прокуратурата, за да му бъде повдигнато обвинение за случая с незаконното подслушване в МВР.
Водещи
-
Времето утре е познато - слънце преди обяд, после ще вали и гърми
Максималните температури ще бъдат между 27° и 32°
08.06 | 17:25
Най-четени
-
Биков: Радев е станал рекламно лице на големите магазини
Депутатът от ГЕРБ-СДС Тома Биков коментира инициативата между кабинета “Радев” и търговските...
08.06 | 14:45
-
Радев: Инициативата „Кошница с грижа“ е сериозен ангажимент на търговските вериги и отговаря на обществените очаквания на потребителите и на българските производители
Министърът на земеделието и храните Пламен Абровски отбеляза, че с инициативата се постига...
08.06 | 14:00
-
Ивайло Мирчев за напускането на Кандев: Много ясен и тежък знак за начина на управление
Това коментира във Фейсбук съпредседателят на "Да, България" Ивайло Мирчев. Припомняме, че...
08.06 | 15:15
-
Пациенти в цялата страна издирват животоспасяващо лекарство
Жизненоважен антикоагулант изчезна от българските аптеки
08.06 | 10:45