Начо, който блъсна отзад Феро и го уби: Взема ли си новата кола - ще ревете по улиците 13.11 | 16:27
В социалните мрежи свидетели разказват, че джигитът, но с друг автомобил, е помел знак до пощата в Лясковец и по чудо не е убил хора

24-годишният джигит Начо Пантелеев от Лясковец, който е привлечен като обвиняем за тежката катастрофа, отнела живота на известния футболен треньор Ферарио Спасов, се е заканвал хората да плачат по улиците, когато вземе новата си кола. Това стана ясно от негов чат в социалните мрежи. Пантелеев бил известен на полицията и на хората в Лясковец.
В социалните мрежи свидетели разказват, че той, но с друг автомобил, е помел знак до пощата в Лясковец и по чудо не е убил хора.
От чата става ясно, че колата е негова и я ремонтират, но когато вземе по-новата, хората пак ще реват по улиците. Той е обвиняем за извършване на престъпление по чл. 343 от Наказателния кодекс - причиняване на смърт по непредпазливост при управление на МПС. Счита се, че 24-годишният мъж е загубил контрол над управлявания от него автомобил заради мократа настилка.
В същото време стана ясно, че полицията е нахлула посред нощ в дома на Пантелеев. Причината за това е негова снимка в социалните мрежи, на която позира с оръжие в ръка. Оказва се, че пистолетът не бил негов, съобщава "Нова телевизия".
Не са открити и наркотици, въпреки че е имало такъв сигнал. В града е настъпило объркване и около личността на Начо Пантелеев, тъй като се оказва, че има втори мъж със същото име, който също е от Лясковец и е роднина на обвиняемия за смъртта на Спасов. Именно вторият човек живее и работи в Англия, като няма нищо общо с инцидента.
Водещи
-
Слави: Истината е, че България вече е равноправен член на Европейския съюз
Една държава не върви напред със страх, а върви напред със разум и с гордо вдигната глава,...
04.06 | 20:46
-
Хампарцумян: На 1.01.26 си измиваме очите, изкъпваме се хубаво, вече ще сме с по-високо самочувствие
Ние сме едно много малко парченце от еврозоната, заяви финансистът
04.06 | 20:30
-
Кирил Петков: Асен Василев наложили финансова политика, довела ни до еврото
Днес дойде информация, че строежът на магистралната отсечка Русе-Бяла, ще бъде взет от фирма...
04.06 | 20:15
Най-четени
-
Желязков: Ще дадем всички гаранции, че няма да има недобросъвестни търговски практики
И съобщи мерките, които правителството предприема.
04.06 | 11:30
-
ЕК: България е готова да приеме еврото от 1 януари 2026 г.
Това се казва в огласения днес конвергентен доклад от Еврокомисията за България
04.06 | 14:12
-
Асен Василев: Изпълнихме мечтата си да бъдем равни на другите европейски народи
Смятаме, че това правителство е вредно за България, коментира той предстащия вот на недоверие,...
04.06 | 15:30
-
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов с коментар преди излизането на конвергентния доклад
Той коментира и протеста срещу еврото, който блокира центъра на София.
04.06 | 10:59