Непълнолетно момиче намушка с нож 16-годишен в Ямбол 14.09 | 18:00
Тя е обвинена в това, че е причинила средна телесна повреда на 16-годишното момче. Макар и непълнолетна е разбирала свойството и значението на извършеното и е могла да ръководи постъпките си, смятат от държавното обвинение

16-годишно момче от Пловдив, което е било на гости на баба си, е намушкано при спречкване между младежи на детска площадка в Ямбол. Нападението е станало около 21:45 ч. в сряда, съобщиха от полицията в града, цитирани от Нова тв.
Незабавно към мястото са изпратени полицейски екипи и Спешна помощ. Момчето е откарано за оказване на медицинска помощ с прободна рана в гърба, без опасност за живота.
Своевременно полицейските служители са установили всички участници в спречкването, както и съпричастността им към случилото се, съобщава Нова тв.
От Районна прокуратура - Ямбол съобщиха, че са задържали за срок до 48 часа непълнолетното момиче (на 15 години). Тя е обвинена в това, че е причинила средна телесна повреда на 16-годишното момче. Макар и непълнолетна е разбирала свойството и значението на извършеното и е могла да ръководи постъпките си, смятат от държавното обвинение.
Предстои прокуратурата в Ямбол да внесе в съда искане за вземане на мярка за неотклонение "задържане под стража".
Водещи
-
Извънредно! Потопът в "Елените" е отнел още един живот
Жертвите на адското наводненеие вече са четири
04.10 | 19:57
-
Разчистването във в.с. „Елените“ е в пълен ход
Стотици пожарникари, полицаи, спасителни отряди, доброволци и екипи на общината работят по...
04.10 | 18:00
-
US политик: Извънземните имат 5-6 подводни НЛО бази в дълбините край Бахамите
Тим Бърчет смята, че може да са там отдавна
04.10 | 17:40
-
Подобрява се обстановката в Монтанско, „Петрохан” е отворен за движение
Няма населени места без ток, а пътищата се почистват от паднали дървета и клони
04.10 | 17:20
Най-четени
-
Оглеждат състоянието на сградите в Елените и дали те са безопасни за обитаване
Областният кризисен щаб призовава гражданите да се въздържат от пътуване към засегнатия район
04.10 | 12:00
-
Елена Йончева: Преходната администрация в Газа трябва да е под егидата на ЕС или ООН
Нашите власти правят всичко възможно да върнат у нас българина, задържан с флотилията за Газа
04.10 | 11:20