Нетът ври и кипи: "Ергенът" мила родна картина ли е или некачествен кастинг 21.02 | 09:30
Според много хора риалитито е огледало на самата реалност в държавата ни и намират за странно негативната вълна от коментари на потребителите относно участничките

Социалните мрежи у нас са задръстени с коментари за най-новия риалити формат. "Ергенът" стартира в ефира на bTV. В любовната надпревара влизат 22 дами, които се борят за мъж, когото дори не познават. Това е 31-годишният Виктор Стоянов, който е управител на фитнес зала и модел, а към момента единствената му нужда в живота е да намери своята половинка.
Участничките са на възраст от 20 до 36 години, практикуват различни професии, като инфлуенсърки, психоложки, плеймейтки, дизайнерки, но голяма част от тях се представят като "бизнес дами". След излъчването на визитките на участничките, словесните страсти в мрежите стартираха.
Една от най-коментираните участнички е 28-годишната Габриела от Сливница. Тя е дизайнер и представи себе си като меркантилна, като според нея това трябва да е главното изискване за всяка уважаваща себе си жена.
Потребителите са на мнение, че Габриела е представител на 90% от извадката на българската жена в 21-ви век, което естествено е силно преувеличено.
Една от изцепките на вечерта беше породена именно от нея, след твърдението й, че значението на АЕЦ е "Авио електро централа". Разбира се, отзвукът от коментари в социалните мрежи не закъсня.
Потребителите я сравниха със Сит ленивеца, който е герой от анимацията "Ледена епоха". Не знаем дали визуално потребителите я оприличават с него или поведението й напомня за комедийния образ от детското филмче.
"Хем е смешно, хем е тъжно…Наблюденията ми над Габриела, наистина ме карат да се замисля дали да не мина на другия бряг", пише потребител от мъжки пол.
"Нагла, джукеста и безпардонна, чисто олицетворение на българската жена в 21-век", са само част от коментарите, които се изсипаха по адрес на дизайнерката.
Дамата, която получи положителен отзвук в мрежите и роза от Виктор, е Деница Дешкова, която работи като мениджър в АЕЦ. Освен интереса на Виктор, тя спечели и одобрението на зрителите, които смятат, че е смирена, интелигентна и истинска на фона на останалите участнички, които демонстрират самочувствие и пошлост.
Според много хора пък, риалитито е огледало на самата реалност в държавата ни и намират за странно негативната вълна от коментари на потребителите относно участничките, а заключението ни от видяното е най-добре "Ергенът” да си остане ерген.
Вижте и някой от най-споделяните коментари относно шоуто в социалните мрежи:
"Ако участничките олицетворяват българската жена в 21-ви век, то тежко ни горко."
"Който иска да не губи разсъдъка си – да не гледа никога "Ергенът”!”
"Никога повече няма да си пусна телевизора!”
"След като eргенът видя всички мераклийки, той си тръгна с един от операторите на продукцията”
"Почти всички участнички са със сериозни психически отклонения, нуждаят се от спешна терапия възможно най-скоро!”
"Не знам дали участничките ще счупят сърцето на ергена, но ако има тъпомер, то определено ще е на сол!"
"В миналия сезон на "Ергенът" спечели Борислава Йовчева, а наградата бе къща в Барселона".
Водещи
-
Казуси и въпроси, свързани с различни житейски ситуации, бяха включени и тази година в голяма част от тестовете на зрелостниците
На днешната матура по профилиращ предмет бяха анулирани 5 изпитни работи заради опит за...
23.05 | 17:59
-
Мир срещу избори: Кремъл диктува нови условия за край на войната
„Първо трябва да имате договор и когато той бъде договорен, ние ще вземем решение. Но...
23.05 | 17:40
-
Радев сезира КС заради референдума за еврото
Това съобщиха от Прессекретариата на държавния глава
23.05 | 17:20
-
Борисов:Силата на кмета е да бъде сред хората, да бъде един от тях
Изборите в трите населени места ще се проведат на 15 юни.
23.05 | 17:00
Най-четени
-
НСИ: С 2 години повече живее българинът след COVID пандемията
Обяснението е просто - сравнението се прави с години, в които пандемията от COVID-19 още не...
23.05 | 09:45
-
Времето в България се разваля за часове
Гръмотевични бури се очакват през следобедните часове, а с тях ще нахлуе и студен фронт в...
23.05 | 10:59
-
Васил избра Адриана. Мартин предложи брак на Даниела на големия финал на „Ергенът“
След двете изключително романтични и открити срещи на Васил с Росица и Адриана, Пенев се...
23.05 | 11:59
-
Пеевски предлага: Спиране на партийната субсидия и отнемането на държавни и общински публични сгради за партии
Предложението на лидера на „ДПС - Ново начало” коментираха от „Продължаваме Промяната -...
23.05 | 13:23