Нинова създава национално движение "Непокорна България" 21.12 | 11:20
Символът на движението ще бъде орел, обяви самата тя

Корнелия Нинова създава национално движение под името "Непокорна България". Това обяви самата тя в ефира на обществената телевизия.
Символът на движението ще бъде орел, като името ще бъде запазено в Патентното ведомство. Движението на Нинова ще е ляво-центристко. Във външната политика то ще има фокус върху европейска България, но със силен акцент на националното и българския интерес.
"В политиката има всичко като идеи и разговори, но няма достойнство, чест и морал, а сме се събрали именно такива хора. Хора, които няма да правят личен бизнес от политиката", коментира Корнелия Нинова.
Във връзка с преговорите е очевидно, че върви някакъв пазарлък и то на втори план, има много въпросителни. За първи път ще посрещнем годината без бюджет за 2025 и без закон за удължаване на бюджета за 2024. На 1 януари ще е огромен хаос - цените тръгват нагоре, и на този фон да излязат във ваканция.
Според нея парламент, избран с фалшиви избори, е фалшив парламент и няма как да произведе нещо смислено.
Водещи
-
От бомбоубежищата в Тел Авив: Майки с детски храни и хора с домашни любимци
От вчера в Израел има извънредно положение
14.06 | 11:20
-
Само за 5 г.: Близо 800 старци са намерили смъртта си в домовете на ужаите в с. Ягода
От началото на 2025 г. до извеждането на хората от домовете през миналата седмица са починали...
14.06 | 11:00
Най-четени
-
Заради екотакса: Бялата и черната техника поскъпват с 10%
Най-тежката техника ще поскъпне най-значително
14.06 | 09:45