Нова партия на политическия небосклон 25.01 | 15:36
"България без цензура" вече е партия, с лидер Николай Бареков
Нова партия се появи на политическия небосклон у нас. Движение "България без цензура" вече е партия, с лидер Николай Бареков.
"В един отбор се събраха отрочетата на Луканов - Румен Петков, Първанов, Кунева, Борисов, Костов, Цветанов. За тези ли стари муцуни да излезе да гласува българският народ? За разлика от Станишев, Кунева, Борисов, заставам и казвам - готов съм да оглавя "България без цензура”, избран от хората и да кандидатствам за министър-председател”, каза още Бареков.
Българският народ има нужда от политическа смелост, като нашата, каза Николай Бареков на учредяването на партията "България без цензура". Искаме управление, което ще си заслужим, най-малкото в два политически мандата, в средата на първия мандат ще има рязко подобрение на доходите на хората, в края на втория - ще искаме референдум за свикване на Велико народно събрание. Ще искаме намаляване на партийни субсидии и ликвидиране на депутатските имунитети.
Желая примирие и обединение с българската нация. Не търся възмездие, не търся отмъщение, никога няма да изляза и да кажа на едните - червени боклуци или сини боклуци, каза Николай Бареков.
"Искаме да променим начина на правене на политика в България, имаме готови икономически и политически решения на основните проблеми в България днес, бедност, икономика, корупция. Ще осигурим работни места за всички български граждани, и по-високи доходи, при полагане на труд, от тяхна страна. Ще извършим всички необходими реформи, гарантирайки, приемственост, прозрачност и изкореняване на корупцията, която в големи мащаби е засмукала като смог българското общество. Призовавам в Наказателния кодекс да не се отменя доживотното наказание, защото в следствие на управлението ми редица политици ще бъдат разследвани и вероятно вкарани в затвора”, каза Бареков.
Чрез подкрепа за българския бизнес-малкия, средния, гарантираме икономически възход, следствие на него, осигуряване на работа, по-високи доходи, сигурност на майките, децата и пенсионерите”, заяви Бареков.
Водещи
-
Хампарцумян: Ленин е предупредил, че държава, в която полицаите взимат повече от учителите, е полицейска
Външните банки ще ни дадат кредит, но един ден купонът ще свърши и идва сметката, може да се...
18.11 | 21:00
-
За всеки трети проверен воден обект по Черноморието има нарушения
Най-засегнати са Св. Влас, Елените, Лозенец, Царево, Слънчев бряг и Варна
18.11 | 20:30
-
Алибегов: Ще обжалваме новите такси на Столична община
По думите му бюджетът, разглеждан в парламентарните комисии, предвижда редица утежнения за...
18.11 | 20:16
Най-четени
-
Предупреждение за ураганен вятър в Царево
Бурният вятър през нощта събори дърво и временно затвори пътя между селата Ясна поляна и Ново...
18.11 | 09:30