Нова трагедия за Фамилия "Тоника" 27.08 | 10:00
Самоуби се синът на Асен Масларски
Нов шок сполетя Фамилия "Тоника" по-малко от година след смъртта на Гого. Певците са разтърсени от жестока трагедия - самоуби се синът на Асен Масларски. Той живее с колежката си Милица Божинова след развода с жена си и бил далеч от детето си, когато станала трагедията, пише в. "Телеграф".
Георги Масларски сложил край на живота си през април, но едва тези дни певецът реши да сподели мъката си във Facebook. Той написа "Защо-о-о-о-о, Господи!” и "Знам, че един ден пак ще те прегърна”. Постът му събра десетки съболезнования.
Георги Масларски се е самоубил, като е скочил от апартамент в столичния квартал "Борово”, който се намира на шестия етаж и в него живеел брат му Борис. Георги е погребан на 26 април в Шумен, където е израснал, а на траурната церемония брат му Борис е припаднал и е извикана линейка.
Близки на семейството са коментирали, че Георги е повторил съдбата на вуйчо си – брат на майка му Снежана, който също се е самоубил. Преди година Георги е скочил от първия етаж на шуменската болница и е паднал върху покрив на линейка пред Спешното отделение. Тогава младият мъж е бил под въздействието на дрога и е приет в болницата с пукнат гръбначен прешлен, след като предишния ден скочил от Мадарските скали.
Водещи
-
След среща в МЗ: Започва съвместна работа по развитието на платформата „Диагноза България“
Проф. Петко Салчев заяви готовност да подпомогне експертно развитието на платформата, така че...
09.07 | 17:47
-
Скъпият таратор в Созопол доведе до проверки на НАП
Данъчни влязоха в заведенията в курортния град
09.07 | 17:43
-
Демерджиев: Нямам време да чета безплодните писания на Калин Стоянов
"Прави се опит да се отклони вниманието от важната тема, а тя е как такъв човек като Пеевски...
09.07 | 17:20
-
Филм за Васил Левски, създаден с AI, разбуни социалните мрежи
Миналото не е приключило. То чака своите нови герои.
09.07 | 17:09
Най-четени
-
"Няма да стъпи в ефир на БТВ..." Как се "затъмнява" тв гост - създател на "Черна писта" и "Диагноза България"
"Никоя медия не е длъжна да ме кани. Никой не ми дължи ефир. Но има разлика между редакционно...
09.07 | 12:30
-
На 81-годишна възраст почина поетесата Надежда Захариева
Тъжната вест съобщи семейството й
09.07 | 10:15
-
Всичко за болничния: права, обезщетение и срокове
Граждански договор и самоосигуряващи се: различни правила
09.07 | 14:15
-
Проф. Кантарджиев: Внимавайте с летните инфекции и храната, ентеровирусите ни повалят за 3 дни
"Трябва да имаме предвид много инфекции, които са характерни за лятото", предупреди той
09.07 | 11:59