Обраха аптека в София 21.09 | 14:04
Крадците прибрали 12 хиляди лева и медикаменти
Аптека на ул. "Опълченска" в София при 7-ма поликлиника е била обрана, съобщи ТВ7.
Сигналът за взломната кражба е получен сутринта в 8:30 часа.
Липсват лекарства и метална касетка, в която, по първоначална информация, има около 12 000 лева.
Подът на аптеката е бил залят с белина. От пресцентъра на МВР не знаят случая и не могат да дадат подробности.
Водещи
-
Ивайло Мирчев: Бюджетът на Жан Виденов е приет при 3% дефицит, този е при 5,7%
Не виждам от „Прогресивна България“ действия към реформи, коментира той
27.06 | 18:00
-
Алекса Рашева със злато в многобоя на турнира по художествена гимнастика в Испания
Със сребърния медал в многобоя се окичи представителката на Италия Карлота Фулигнати
27.06 | 17:40
-
Асен Василев качи меме с гълъб за Гълъб Донев (СНИМКА)
"Как пък веднъж не направиха “техническа грешка” и да дадат повече пари за майчински и...
27.06 | 17:20
-
Хаджигенов: Радев е най-безполезният военен
"Политическият офицер Гълъб Донев говори за бюджета на държавата перо по перо", каза той
27.06 | 17:00
Най-четени
-
Кирил Петков: Имах предимството Асен Василев да ми бъде финансов министър и избегнах, случващото се сега на Радев
Всякакви хитреци се опитват да се закачат на държавната хранилка, Радев има опит като...
27.06 | 14:00
-
Гълъб Донев: Най-важната отложена реформа е тази в държавната администрация
Той заяви, че кабинетът не се притеснява от обявените протести срещу бюджета
27.06 | 13:40
-
Чуждестранни туристи шокирани от цените в Слънчев браг
Дюнерът е 8 евро, а парче пица - 3 евро
27.06 | 11:40
-
Арест край нощен клуб в Созопол: Откриха стотици флакони райски газ и дрога
Стойността на иззетия райски газ е около 15 хиляди евро, а на кокаина – около 3200 евро
27.06 | 13:20