Овладяха пожара в Симитли 07.09 | 16:48

Предстои да се установи какъв е размерът на пораженията

От Христина Рафаилова

Огнената стихия, която бушува в Симитли, е овладяна. Това съобщи шефът на Областно управление "Пожарна безопасност и защита на населението” Георги Пармаков, цитиран от агенция "Фокус". 

На мястото на пожара  все още работят екипи на пожарната. Предстои да бъде установена каква площ  е унищожена от пламъците. 

Все още има вътрешни огнища. 

Сигналът за възникналия пожар е получен около 13:30 часа В гасенето на огъня участват екипи на пожарната в Благоевград и на горското стопанство, както и местни жители. 

Най-четени