Ограничения в 8 области на камионите заради горещините 21.07 | 09:15
Ето къде
Опасни жеги в началото на седмицата, предупреждават синоптиците. Заради значителното покачване на температурите от Агенция "Пътна инфраструктура" ограничават движението на тежкотоварните камиони в следобедните часове.
Временната мярка ще важи от днес до петък, в часовете между 13-сет и 21. Движението ще бъде забранено на определени участъци от републиканската пътна мрежа в 8 области у нас - Видин, Плевен, Велико Търново, Стара Загора, Русе, Разград, Шумен и Търговище.
Ограничението не се отнася за камионите, които превозват храна, животни или опасни товари. От Агенция "Пътна инфраструктура” апелират шофьорите да карат внимателно и със съобразена скорост.
Водещи
-
Хампарцумян: Ленин е предупредил, че държава, в която полицаите взимат повече от учителите, е полицейска
Външните банки ще ни дадат кредит, но един ден купонът ще свърши и идва сметката, може да се...
18.11 | 21:00
-
За всеки трети проверен воден обект по Черноморието има нарушения
Най-засегнати са Св. Влас, Елените, Лозенец, Царево, Слънчев бряг и Варна
18.11 | 20:30
-
Алибегов: Ще обжалваме новите такси на Столична община
По думите му бюджетът, разглеждан в парламентарните комисии, предвижда редица утежнения за...
18.11 | 20:16
Най-четени
-
Предупреждение за ураганен вятър в Царево
Бурният вятър през нощта събори дърво и временно затвори пътя между селата Ясна поляна и Ново...
18.11 | 09:30