Оставиха министрите без нет 02.10 | 15:39

В Министерския съвет интернетът е спрял заради технически проблем

От Кремена Бедерева

Технически проблем спря интернета в сградата на Министерския съвет и блокира достъпа до интернет страницата на правителството и на ведомствата му.

Ограничен е интернет достъпът в цялата страда на Министерския съвет.

При опит да се отвори интернет страницата на институцията тя не се зарежда.

От правителствената пресслужба обясниха, че проблемът е в сървърите и се работи по отстраняването му.

Водещи

Най-четени