Отново ограничават движението по магистрала „Тракия“ в посока Бургас на две места 25.06 | 09:15
Агенция „Пътна инфраструктура“ се извинява на гражданите за причиненото неудобство

Отново ограничават движението по магистрала "Тракия" в посока Бургас на две места, предупредиха от Агенция "Пътна инфраструктура
От 9 ч. утре - 25 юни, до 9 ч. на 27 юни /петък/ се променя организацията на движение в посока Бургас между 126-и и 129-и км на АМ "Тракия" за ремонт на настилката в участъка в област Пловдив.
За изкърпване на асфалтовата настилка ще бъде ограничено преминаването в активната и аварийната лента. При изпълнението на необходимите дейности на отсечката ще се обособят по две ленти за пътуващите към София и Бургас, като в платното за София ще има две ленти за пътуващите към столицата и една в посока Бургас. В платното за движение за Бургас ще има една лента за пътуващите към морето. И в двете платна в левите ленти ще е ограничено преминаването на тежкотоварните превозни средства. По тях ще могат да се движат само леките автомобили.
Също така на 25 юни, от 7 ч. до 19 ч. движението в посока Бургас при 288-и км на АМ "Тракия" ще е в изпреварващата лента. За изкърпване на настилката в участъка в област Ямбол временно ще е ограничено преминаването в активната лента.
Агенция "Пътна инфраструктура" се извинява на гражданите за причиненото неудобство, но ремонтните дейности са необходими, за да се осигури безопасността на движение и да се повиши комфорта на пътуване. Необходимо е шофьорите да спазват правилата за движение, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка и зимното поддържане на републиканската мрежа от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.
Водещи
-
Крум Зарков: Нямаме независима Прокуратура по смисъла на Конституцията
Само Борисов и Пеевски могат да предизвикат избори, смята той
26.06 | 21:00
-
Първан Симеонов: Няма логика за избори през есента
ДПС-НН може да се превърне в една от двете най-големи политически сили, а ПП никога не е била...
26.06 | 20:45
-
Кьовеши удари стоки от Китай без мита и ДДС в България и още 13 страни
Престъпната схема е нанесла щети за 700 млн. евро
26.06 | 20:30
-
До 1 година затвор при отказ на тест за алкохол и наркотици
Това решиха депутатите на първо четене
26.06 | 20:16
Най-четени
-
Ивелин Михайлов: България се управлява от мафия, по-тежка от Коза ностра
"Кражбите при ГЕРБ и ДПС са лесно доказуеми", заяви лидерът на "Величие"
26.06 | 14:10
-
Протест срещу еврото и в центъра на Брюксел (СНИМКИ, ВИДЕО)
Събитието привлече вниманието на местните и европейските институции,
26.06 | 19:00
-
Ново 20! Отварачката минава под венчило за 4-и път!
Щастливото събитие е предвидено за средата на август
26.06 | 16:45
-
Борисов: ПП искаха да ни чегъртат, но който нож вади, от нож умира!
Аз искам отлив към ГЕРБ! Кой ще подава оставка в "Промяната" си е работа на тази политическа...
26.06 | 13:20