Още едно убийство на тийнейджърка, този път в монтанско 21.08 | 13:27
16-годишно момиче е пребито и наръгано с нож от приятеля си след скандал

На 19 август, около 23:30 часа, в полицията бил подаден сигнал, че в село Габровница възникнал битов скандал между 16-годишна от селото и Ц.Т./21 г./ от с. Малорад, обл. Враца, с когото момичето съжителствало на семейни начала. Изпратеният на място полицейски екип установил, че скандалът прераснал в побой, при който Ц.Т. ударил с нож в областта на шията 16-годишната. Пострадалата е починала на път за болницата.
Сформираната оперативно–следствена група е извършила два огледа на местопроизшествието, иззети са веществени доказателства, разпитани са свидетели. По случая било образувано досъдебно производство и обявен за издирване с мярка "принудително довеждане" извършителят, който се укрил след деянието.
В резултат на проведените бързи оперативно–издирвателни действия криминалисти от Монтана, съвместно с колегите им от Враца, открили и задържали Ц.Т. Той бил отведен в РУ – Бяла Слатина, откъдето е транспортиран в РУ – Монтана. Наложена му е полицейска мярка за 24 часа.
Работата по образуваното досъдебно производство по чл.115 от НК продължава под наблюдението на окръжната прокуратура в Монтана.
Водещи
-
Борисов: Няма да подкрепим отнемане на депутатски имунитети
Борисов направил допитване тази сутрин в парламентарната си група и решили да гласуват по...
07.05 | 10:45
-
Пакистан отвърна на Индия
Преди това Индия нанесе ракетни удари на Пакистан, а впоследствие двете страни се обстрелваха...
07.05 | 10:29
-
Пеевски: Нищо не се случва в този парламент
07.05 | 10:15
-
Край Петрич рано тази сутрин е било регистрирано леко земетресение
Епицентърът е отчетен на около 16 км от Петрич и на 137 км от столицата София.
07.05 | 09:59
Най-четени
-
Ако днес се проведат парламентарни избори, първа политическа сила отново ще е ГЕРБ
Проучването показва, че партията "Има такъв народ" остава под 4-процентната бариера за влизане...
07.05 | 09:30
-
Край Петрич рано тази сутрин е било регистрирано леко земетресение
Епицентърът е отчетен на около 16 км от Петрич и на 137 км от столицата София.
07.05 | 09:59
-
Сериозни проблеми в сектор "пчеларство" в страната продължават да се задълбочават
Цените на меда в България
07.05 | 09:15