ПП-ДБ: Всички са се обединили на балотажите срещу нас - значи сме на прав път 03.11 | 09:00
В Пазарджик е крайно време да има нов кмет. Петър Куленски със сигурност е много по-добра опция от вечния Тодор Попов, пише Божидар Божанов

Бившият министър на електронното управление в кабинета на Кирил Петков - Божидар Божанов, пусна следното интересно четиво на стената си във Фейсбук:
На много места в страната кандидатите на ППДБ са на балотаж. И почти навсякъде всички останали партии са срещу тях. Всички, но не и гражданите.
В Пловдив - Ивайло Старибратов е разумен, спокоен, умерен и способен човек, който може да събира подкрепа и който с екипа си ще поправи грешките, допускани в Пловдив през последните години.
Във Варна - Благомир Коцев има реален шанс да сложи край на управлението на Портних, който от 49% на първи тур през 2019 г се срина до 25% сега (и има защо, както чувам от варненци)
В Разград, Мирослав Грънчаров застава срещу всички, след като днес ГЕРБ подкрепиха председателя на местното БСП. В
Разград ППДБ има изключително силна и сплотена организация, успяла да ни изведе до първа политическа сила в общинския съвет, и съм убеден, че ще се справи с местните политически "алианси", застанали срещу нев.
В Благоевград - Методи Байкушев е изключителен професионалнист, преподавал е в Американския университет и се изправя срещу опонента си с под 2000 гласа изоставане от първия тур. Те могат да бъдат наваксани и да имаме един подготвен и интелигентен кмет.
Във Велико Търново - на Йордан Терзийски няма да му е лесно срещу настоящия кмет, но Търново има нужда от архитект с визия за града, а не от поредните 4 години "както винаги".
В Пазарджик е крайно време да има нов кмет. Петър Куленски със сигурност е много по-добра опция от вечния Тодор Попов.
Това, че са впрегнати всички усилия срещу нашите кандидати ми дава увереност, че сме на прав път. Пожелавам им успех!
Водещи
-
Следващия четвъртък затварят за движение Дунав мост при Русе
Преминаването на леките автомобили ще бъде ограничено от 9:00 часа до 21:00 часа, а на...
20.03 | 16:15
-
Администрацията на Тръмп заличава малцинствата от уебсайтове и политики
От изтриването на историите на „кодовите говорители“ от племето навахо на уебсайта на...
20.03 | 16:00
-
Временно спира кръводарителската акция за пострадалите в Кочани
На този етап са осигурени необходимите количества от кръв и кръвни продукти, а капацитетът за...
20.03 | 15:30
Най-четени
-
Какви потребителски такси дължим като здравноосигурени
Информацията важи за всички лечебни и здравни заведения на територията на страната, независимо...
20.03 | 08:30
-
Лорер: Видя се мнозинството в зала вчера - на управляващите и ДПС-Ново начало
"Имам сериозни опасения за този бюджет. ПП-ДБ няма да подкрепи бюджета, защото не се изпълни...
20.03 | 08:45
-
Пловдивският окръжен съд постанови по-тежки присъди на близнаците от Цалапица
Магистратите увеличиха наложеното на всеки от подсъдимите наказание в размер на 3 години...
20.03 | 11:15
-
Държавата предлага 30% сградна инсталация в сметката за парно
След решение на Върховния административен съд досегашният начин на изчисление беше отменен
20.03 | 13:20