Пак удавено дете! Жертвата е 12-годишен от село Корница 03.07 | 17:27
Момчето било за риба на язовир "Явор" до Гоце Зелчев
12-годишно момче бе открито мъртво, след като се е удавило във водоем край град Гоце Делчев, предаде БГНЕС.
Момчето е от село Корница, то е изчезнало във водоема снощи. Тялото му е открито едва днес към 15.30 часа от водолазите към РС ПБЗН-Гоце Делчев.
Завършилият пети клас М. К. излязъл в събота следобед от дома си и вечерта не се прибрал. Майка му е синализирала в полицията, че детето го няма. Веднага е започнало издирването. Първоначалната информация била, че то е забелязано в съседно село. Хора от Корница са тръгнали да го търсят там. Друга група пък обиколили язовирите и водоемите наоколо, съобщава 24 часа.
По обяд на брега на язовир "Явор" забелязали дрехи и въдица. Майката е потвърдила, че това са дрехи на детето й. Веднага е извикан спасителен екип и момченцето е открито удавено съвсем близо до брега, на около 4 метра навътре. Предполага се, че въдицата му се е закачила и той е влязъл, за да я откачи.
Разпитват се негови приятели, за да се разбере дали е бил сам или с други хора на риболов.
Бащата на момчето работи в Германия. Веднага е уведомен за трагедията и е тръгнал да се прибира. Семейството има още 5 деца.
Водещи
-
Облачен и дъждовен край на работната седмица
По-значителни ще са валежите в района на Благоевград, Сандански, Кюстендил, Перник и Драгоман
28.11 | 08:00
-
Събирт гаранцията от 200 бона за варненския кмет
За това прзова във Фейсбук депутатът от ПП-ДБ Манол Пейков
27.11 | 21:00
-
Нинова за оттегления бюджет: Какво стана? Нали беше единственият, а сега ще има друг?
Значи сте лъгали!
27.11 | 20:30
Най-четени
-
Облачен и дъждовен край на работната седмица
По-значителни ще са валежите в района на Благоевград, Сандански, Кюстендил, Перник и Драгоман
28.11 | 08:00
-
Убитият син на бизнесмен в Мадан тренирал бойни спортове, но го нападнали осем мъже
Полицията ги е задържали в района на Ардино, засега отричат участие в престъплението
27.11 | 14:00
-
Фалстарт на пленарното заседание, депутатите не събраха кворум
Председателят на парламента Рая Назарян даде половин час почивка преди втория опит Народното...
27.11 | 10:15