Паргов: Нинова превърна БСП в сталинистка партия 21.02 | 14:45
Той е на мнение, че с него са действали по драстичен башибозушки начин

"Явно някой много го е страх от мен и градската организация. Очевидно, че градската организация трябва на някой, за да послужи за бъдещи цели – овладяване на партията. Това беше последният бастион, който Нинова и обкръжението ѝ не владееха."
Паргов е на мнение, че с него са действали по "драстичен башибозушки начин". "От всяко управление до този момент БСП излиза по-слаба", заяви още Калоян Паргов.
"Винаги съм бил редови член. Това наказание ме слага там, където винаги съм бил – в БСП. Политика може да се прави от всяка позиция." Това каза в интервю за БНР Калоян Паргов, досегашен лидер на градската организация на БСП в София и общински съветник. Паргов бе наказан с отнемане на правото да членува и да се кандидатира за органи на БСП за период от 1 година. Той увери, че политика ще прави и занапред, защото за целта по думите му са необходими фантазия и позиция и не е определящ заеманият пост.
Най-демократичната партия започна да се превръща в сталинистка партия. Конгресът, който мина, с всички очаквания и емоции, даде няколко насоки, най-важната от които – БСП и управлението, БСП и властта", отбеляза Паргов. По думите му градската организация на партията може много да помогне за това.
Водещи
-
Д-р Веселин Герев обяснява защо горещините водят до психични разстройства и опасно поведение
Особено опасни са диоптричните очила
01.08 | 09:45
-
Бум на фалшиви резервации по морето: Как да се предпазим
Как да се предпазите от капаните?
01.08 | 09:28
-
Започва Богородичният пост - един от четирите многодневни периоди на въздържание в православния календар
Богородичен параклис
01.08 | 09:15
Най-четени
-
Започва Богородичният пост - един от четирите многодневни периоди на въздържание в православния календар
Богородичен параклис
01.08 | 09:15
-
Бум на фалшиви резервации по морето: Как да се предпазим
Как да се предпазите от капаните?
01.08 | 09:28