Петима пребиха полицай в кв. "Обеля" 20.03 | 12:30

Полицаят се застъпил за свой приятел пред съпругата му, която го изгонила по-рано вечерта

От Андриян Георгиев

40-годишен полицай е пребит през нощта в софийския квартал "Обеля", съобщи БНР.

Той бил нападнат в метрото от петима мъже.

Сигналът за сбиването е подаден в полицията около 20 минути след полунощ днес (20 март).

Скандалът започнал, след като служителят на Метрополицията се е застъпил за свой приятел пред съпругата му, която го изгонила по-рано вечерта.

Минути след това пред блок 247 в квартал "Обеля” пристигнали петима мъже. Те нападнали 40-годишния полицай и го пребили.

Пострадалият е откаран в болница с контузии по тялото и главата. Полицията издирва нападателите.  

Водещи

Най-четени