Пешеходец е загинал прегазен от кола на магистрала „Хемус“ 26.04 | 14:50
Първо е бил ударен от една кола, след това и от втора

Пешеходец е загинал при инцидент на магистрала "Хемус" снощи. Столични полицаи изясняват обстоятелствата около случая, предаде БНТ. Около 23:30 ч. снощи в полицията постъпил сигнал за пътнотранспортно произшествие на магистрала "Хемус".
По първоначални данни, в района на 12-я километър на магистралата в посока София лек автомобил "Ауди А4", управляван от 39-годишен, е участвал в произшествие с движил се по пътно платно мъж. Минути по-късно лек автомобил "Сеат Алтеа" с 36-годишен водач е участвал в пътен инцидент с намиращия се на пътното платно мъж. Пешеходецът е загинал на място, а по случая е образувано досъдебно производство.
Извършените тестове на двамата шофьори за употреба на алкохол и упойващи вещества са отчели отрицателни резултати. Работа по случая продължава под надзора на прокуратурата.
Водещи
-
Анелия Мурджова от Симитли помогна на самотен зрелостник в най-важната му вечер
Историята на Анелия и Олександър показва, че понякога най-важните уроци се учат не в училище,...
30.05 | 10:59
-
Парламентът обсъжда напредъка на Северна Македония по пътя към ЕС
Проектът на решение е внесен на 29 май от Тошко Йорданов ("Има такъв народ") и група народни...
30.05 | 10:32
-
Какво може да направи Външно министерство, ако ви задържат зад граница
Това, което те могат да направят, е:
30.05 | 10:14
Най-четени
-
Николай Банев и съпругата му Евгения спечелиха дело срещу прокуратурата и ще получат обезщетение от 20 хиляди лева
Прокуратурата има право да обжалва решението на Софийския градски съд.
30.05 | 09:12
-
Ново заседание по делото срещу бившата полицайка Симона Радева
Делото срещу бившата полицайка продължава да се гледа, докато основният обвиняем - Георги...
30.05 | 09:30