Пипнаха 25-годишен с 300 грама канабис и хероин 04.01 | 10:47
Наркотиците са открити при претърсване в дома на младежа в Поморие

Около 300 грама канабис са намерени в дома на 25-годишен младеж в Поморие, съобщиха от областната дирекция на МВР в Бургас.
Претърсването в дома е било в резултат на полицейска акция на служителите от регионалното звено "Борба с организираната престъпност".
Част от открития канабис е била разпределена в тъй наречените "джъмпъри", приготвени за улично разпространение.
Открити са и електронна везна, голямо количество найлонови пакети, 6 СИМ карти, 6 мобилни телефона и сумата от 1 000 лева.
Намерено е и бяло прахообразно вещество, което при полевия наркотест е реагирало на хероин, като от полицията не уточняват подробности за количеството му.
25-годишният О. Ш. е задържан за срок от 24 часа, като по случая е образувано досъдебно производство за разпространение на наркотици.
Водещи
-
Огнена стихия: Каква е обстановката в страната след пожарите и силния вятър
За по-малко от три часа са били обработени над 36 сигнала, подадени на дежурните телефони на...
10.07 | 09:15
-
Съединените щати възобновиха военните доставки за Украйна
Дипломатически усилия за прекратяване на огъня
10.07 | 08:35
Най-четени
-
Съединените щати възобновиха военните доставки за Украйна
Дипломатически усилия за прекратяване на огъня
10.07 | 08:35
-
МВнР предупреди за проблеми с полетите до Италия
Генералното консулство в Милано отговаря на телефонeн номер:+39-02-35987381 и мобилен телефон...
10.07 | 08:59