Плашат "Позитано" 20 с бомба 10.04 | 17:43
Според органите на реда анонимен глас се е обадил малко преди 17 часа, че в централата на червените има поставено взривно устройство
Сигнал за бомба в централата на БСП на ул. "Позитано" 20 в столицата е получен на тел. 112, съобщиха за iNews от пресцентъра на МВР.
Според органите на реда анонимен глас се е обадил малко преди 17 часа, че в централата на червените има поставено взривно устройство.
За безопасност на намиращите се в сградата, всички са изведени от централата на БСП.
Екипи на полицията правят оглед на мястото.
От МВР не уточняват дали в централата е имало събитие по същото време, когато е подаден сигналът за бомба.
Екипът на ДОТИ обаче продължават вече час и половина да претърсват сградата за взривно устройство.
От пресцентъра на БСП пък не отговарят на телефоните си от половин час.
Водещи
-
Полицията павана много хентанил на АМ “Тракия” до Пловдив
Ударът е реализиран на 26 юни
28.06 | 10:40
-
Русия и Украйна си размениха нови въздушни удари
Дронове и артилерия убиха цивилни от двете страни на руско-украинската граница
28.06 | 10:20
-
Александър Вучич обяви, че подава оставка до седмици
На фона на 36-градусова жега и година и половина масови студентски протести, сръбският...
28.06 | 10:00
-
Калфин: Проектобюджетът отразява развитието на публичните финанси през първата половина на годината
Проблемът е, че сега плащаме цената на няколко години абсолютно безотговорно или некадърно...
28.06 | 09:45
Най-четени
-
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната
Очакват се температури между 32° и 37°, в София - около 32°
28.06 | 09:00
-
Калфин: Проектобюджетът отразява развитието на публичните финанси през първата половина на годината
Проблемът е, че сега плащаме цената на няколко години абсолютно безотговорно или некадърно...
28.06 | 09:45
-
Александър Вучич обяви, че подава оставка до седмици
На фона на 36-градусова жега и година и половина масови студентски протести, сръбският...
28.06 | 10:00