Плевнелиев няма да свиква КСНС 14.11 | 17:30
Правителството реагира адекватно на ситуацията, смята президентът
Президентът Росен Плевнелиев няма да свиква Консултативен съвет по национална сигурност. Това обяви самият той, след като посети посолството на Франция. Според Плевнелиев към момента няма необходимост от свикване на КСНС. "Следя внимателно ситуацията, в постоянна връзка съм с всички оперативни структури и компетентни органи в държавата, каза още президентът, цитиран от БТА. Той определи действията на правителството да свика Оперативния щаб по сигурност и миграция към МВР като правилни и навременни. Плевнелиев отбеляза, че КСНС не е оперативен орган, а висш политически орган. "А в момента има нужда от ясни оперативни действия и правителството ги взима”, посочи още държавният глава.
Водещи
-
Ивайло Мирчев: Бюджетът на Жан Виденов е приет при 3% дефицит, този е при 5,7%
Не виждам от „Прогресивна България“ действия към реформи, коментира той
27.06 | 18:00
-
Алекса Рашева със злато в многобоя на турнира по художествена гимнастика в Испания
Със сребърния медал в многобоя се окичи представителката на Италия Карлота Фулигнати
27.06 | 17:40
-
Асен Василев качи меме с гълъб за Гълъб Донев (СНИМКА)
"Как пък веднъж не направиха “техническа грешка” и да дадат повече пари за майчински и...
27.06 | 17:20
-
Хаджигенов: Радев е най-безполезният военен
"Политическият офицер Гълъб Донев говори за бюджета на държавата перо по перо", каза той
27.06 | 17:00
Най-четени
-
Кирил Петков: Имах предимството Асен Василев да ми бъде финансов министър и избегнах, случващото се сега на Радев
Всякакви хитреци се опитват да се закачат на държавната хранилка, Радев има опит като...
27.06 | 14:00
-
Гълъб Донев: Най-важната отложена реформа е тази в държавната администрация
Той заяви, че кабинетът не се притеснява от обявените протести срещу бюджета
27.06 | 13:40
-
Чуждестранни туристи шокирани от цените в Слънчев браг
Дюнерът е 8 евро, а парче пица - 3 евро
27.06 | 11:40
-
Арест край нощен клуб в Созопол: Откриха стотици флакони райски газ и дрога
Стойността на иззетия райски газ е около 15 хиляди евро, а на кокаина – около 3200 евро
27.06 | 13:20