Пожар в хотел в София през изминалата нощ 28.04 | 07:44
Хората са били евакуирани, само един мъж е вдишал дум и му е оказана медицинска помощ

Минути след полунощ е получен сигнал за възникнал пожар и силно задимяване в хотелска сграда в столицата, в района на Околовръстния път и бул. "България". Към мястото са насочени 10 екипа пожарникари от различни столични районни служби със специализирана техника, автомеханични стълби и автомобил за спешна медицинска помощ. Предприета е евакуация на настанени в сградата клиенти, с активното съдействие на персонала на хотела.
Екипи на полицията са съдействали за обезопасяване на района. Няма загинали или сериозно пострадали при инцидента. Един мъж, вдишал дим, е насочен за оказване на медицинска помощ.
Действията на място са ръководени от директора на ГД "Пожарна безопасност и защита на населението" главен комисар Николай Николов. Към 2:00 ч. ситуацията е била овладяна. Предстои да бъдат изяснени причините, довели до възникването на пожара.
Водещи
-
Еньовден е български народен празник, който се чества на 24 юни всяка година
На същата дата православната църква чества рождението на Св. Йоан Кръстител и често обредите и...
24.06 | 09:15
-
Издирваният Васил Михайлов: Ще се предам в най-скоро време
Той не уточни кога възнамерява да го направи.
23.06 | 18:00
Най-четени
-
Еньовден е български народен празник, който се чества на 24 юни всяка година
На същата дата православната църква чества рождението на Св. Йоан Кръстител и често обредите и...
24.06 | 09:15
-
Проучване: Младите хора у нас не искат под 3 200 лв. стартова заплата
Личен живот, семейство и щастие
23.06 | 12:30
-
Властите в Шумен: Малки са шансовете хищникът да бъде заловен жив
"99% става въпрос за леопард - едно от най-опасните животни в Африка, когато бъде преследван....
23.06 | 11:15