Полицаи катастрофираха в София 27.09 | 17:45

Инцидентът е станал между бул. „Цар Борис Трети” и „Ал. Пушкин” преди обед

От iNews.bg

Полицаи катастрофираха в София. Инцидентът е станал между бул. "Цар Борис Трети” и "Ал. Пушкин” преди обед. 

Според Нова ТВ автомобилът е служебен, но не е бил обозначен. Това се потвърждава и от снимки в социалните мрежи. В него са пътували трима цивилни полицаи и 14-годишно момче.

Шофьорът – на 23 години е настанен в "Пирогов” с контузия на ръката. Там е прието и детето, което е с комоцио.

Другите полицаи – на 23 и 25 години, са настанени в МВР болница с леки травми.

Водещи

Най-четени