Полски турист се удави край Приморско 04.07 | 14:05

Трагичният инцидент с 55-годишния мъж е станал вчера

От Андриян Георгиев

Полски турист се е удавил в морето край Приморско, съобщиха от МВР-Бургас.

Трагичният инцидент е станал вчера (3 юли) към 19 часа.

Мъжът е от полския град Люблин, на 55 години. Бил е на почивка в Приморско.

Работата по случая продължава.

Водещи

Най-четени