Пореден случай на агресия срещу медик 04.02 | 20:00
Случаят е от Враца
Случаят е от Враца
За агресия срещу медик във Враца в момент, в който градът се тресе от скандала с починалата жена пред спешното на болницата, предаде bTV
На запис от видеокамера се вижда как мъж нахлува в имунизационния кабинет на Здравната инспекция.
Лицето вдига юмрук срещу нея и сипе заплахи. Докато тя се опитва да го успокои, мъжът я блъска и си тръгва.
Полицията го издирва.
"Той е казал - вие сте убийци, Бог ще ви осъди. Тя е много разтревожена, с 200 на 120 кръвно. Ние не сме убийци, ние искаме да помагаме на хората", обясни д-р Орлин Димитров – директор на РЗИ Враца
Водещи
-
Посмъртно: Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Решението за присъждане на званието на Любен Дилов-син беше подкрепено от 42-ма общински...
26.06 | 11:30
-
Заедно с DARA: Карлос Насар става лице на България пред света
По време на срещата министър Димитров подари на Карлос Насар статуетка с българска роза, която...
26.06 | 11:15
-
НЗОК припомня здравните права за лятната почивка
Какво покрива Здравната каса, ако се разболеем на морето
26.06 | 10:59
-
Автомобил се вряза в дентален кабинет в София
Инцидентът е станал вчера (25 юни) на ул. "Горски пътник"
26.06 | 10:30
Най-четени
-
Очевидец на сблъсъка с трима загинали на „Тракия“ твърди, че не е имало спирачен път
Ключови детайли за разследването
26.06 | 09:15
-
Вадят на светло посредниците в онлайн залаганията
От новото облагане МФ очаква 100 млн. евро. платени данъци за тази година и 150 млн. евро за...
26.06 | 10:15
-
Проблемът с безводието, водопроводите и напоителните системи ще бъде обсъден на работна среща в Министерския съвет
Приоритетно ще се идентифицират населени места с дефицит на водоизточници и компрометирани...
26.06 | 09:59
-
Автомобил се вряза в дентален кабинет в София
Инцидентът е станал вчера (25 юни) на ул. "Горски пътник"
26.06 | 10:30