Почина детето, нахапано от ловно куче 12.10 | 09:49
Момиченцето бе настанено в болницата с опасност за живота
Почина детето, което бе нахапано от ловно куче в силистренското село Ситово, съобщава БТА.
Смъртта на момиченцето е настъпила около 7:00 часа днес (12 октомври), обясниха от болницата, където се бореха за живота му.
Детето е на година и десет месеца. То бе настанено в болничното заведение с опасност за живота, след като бе нахапано от животното.
Лекарите се бориха за живота му, но раните се оказаха прекалено тежки. Най-сериозни наранявания момичето имаше по главата и шията.
От началото на годината до края на август 122 граждани са били нападнати от кучета и други животни. В 70 на сто от случаите става дума за нападения от страна на скитащи и безстопанствени кучета.
Водещи
-
Полицията павана много хентанил на АМ “Тракия” до Пловдив
Ударът е реализиран на 26 юни
28.06 | 10:40
-
Русия и Украйна си размениха нови въздушни удари
Дронове и артилерия убиха цивилни от двете страни на руско-украинската граница
28.06 | 10:20
-
Александър Вучич обяви, че подава оставка до седмици
На фона на 36-градусова жега и година и половина масови студентски протести, сръбският...
28.06 | 10:00
-
Калфин: Проектобюджетът отразява развитието на публичните финанси през първата половина на годината
Проблемът е, че сега плащаме цената на няколко години абсолютно безотговорно или некадърно...
28.06 | 09:45
Най-четени
-
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната
Очакват се температури между 32° и 37°, в София - около 32°
28.06 | 09:00
-
Калфин: Проектобюджетът отразява развитието на публичните финанси през първата половина на годината
Проблемът е, че сега плащаме цената на няколко години абсолютно безотговорно или некадърно...
28.06 | 09:45
-
Александър Вучич обяви, че подава оставка до седмици
На фона на 36-градусова жега и година и половина масови студентски протести, сръбският...
28.06 | 10:00