Президентът Радев стана на 57 години! Изплува негова СНИМКА от рождения му ден преди 27 години 18.06 | 20:23
На веселата снимка той и приятелската му агитка порят водите на къмпинг "Градина“ с надуваема лодка. Архивната снимка показва, че преди 27 лета настоящият президент е имал значително повече коса и е бил доста по-слаб от сега
Президентът Румен Радев навършва днес (18 юни) 57 години. Отдавна време държавният глава обичал да посреща личния си празник на морето. Откакто е заел поста на "Дондуков" 2, не му се отдават често възможности за ваканции край морския бряг, а рождените си дни обичайно отбелязва на вечеря с половинката си Десислава и двете си деца от предишния си брак с банкерката Гинка Кесякова – Дарина и Георги.
"Ретро" се натъкна на уникален кадър от далеч по-лежерните ергенски години на Радев, белязани от веселите лета по мъжки на българското Черноморие. Уникална снимка от личния архив на президента го показва в невиждана светлина – като харизматичен мачо с мускули и коремна преса, с които разтуптявал женските сърца. Фотото е направено през далечната 1993 г., когато Румен бил едва на 30 години.
На веселата снимка той и приятелската му агитка порят водите на къмпинг "Градина" с надуваема лодка. Архивната снимка показва, че преди 27 лета настоящият президент е имал значително повече коса и е бил доста по-слаб от сега. Въпреки че на младини напълно отговарял на имиджа на мачо, с някои дами удрял на камък. Такъв е случаят и с началото на аферата му с настоящата му жена Десислава, с която се срещнали точно край морето в същия ергенски период на Румен, преди около 30-ина години.
Тогава ваканцуващият край Бургас летец, без да иска, попаднал на модно ревю, на което една от манекенките грабнала около му. Въпросната дългокрака девойка била именно Десислава Генчева, днес вече Радева, която в младежките си години се подвизавала по модните подиуми. Очарованият Румен я канил на срещи, свирил ѝ на китара – любимият му музикален инструмент, който усвоил още като ученик, но тя била непоклатима в решението си, че го иска само за приятел.
Повече от 20 години по-късно двамата се срещнали повторно, когато Радев вече бил щастливо женен и с две деца. Покрай съвместната им работа във ВВС обаче искрата между тях пламнала повторно. Макар навремето морето да не донесло късмет в любовта на младия летец, днес двамата с първата дама обичат да си подаряват кратки почивки край вълните. Любимото им място не е Бургас, а къмпинг "Делфин" до Ахтопол, където президентът се гмуркал с професионална екипировка, тъй като е любител водолаз.

Водещи
-
Слави: Може да прецените кой е крив и кой е прав
Председателят на "Има такъв народ" обясни в социалните мрежи защо според него трябва да се...
22.01 | 20:45
-
Ивет Лалова е уличена в употреба на допинг
Пробата ѝ от Рио 2016 е тествана повторно, открито е забранено вещество
22.01 | 20:30
-
Почина бившият конституционен съдия и зам.-председател на парламента Анастас Анастасов
Председателят на НС Рая Назарян изрази съболезнованията си до семейството и близките на...
22.01 | 20:15
Най-четени
-
Нейнски: Никой не допуска, че Тръмп е поканил Радев в лично качество в Съвета за мир
Тя беше категорична, че България вече е в „клуба на богатите държави“ и трябва да има...
22.01 | 09:59
-
Радев: Благодаря на всички, подкрепили усилията ни да защитаваме държавността
Съдът насрочи за петък заседание по този въпрос, като очакванията са и окончателното решение...
22.01 | 09:45
-
Екшън сцени и скандал белязаха Държавното първенство по борба: Реферка удари борец
Намеси се и майка му
22.01 | 13:50
-
Премиерата на шестия сезон на сериала "Под прикритие" ще е през есента
Шестият сезон на един от най-емблематичните родни сериали ще се завърне отново в ефира на БНТ...
22.01 | 12:00