Промени в организацията на движението в София заради новогодишния концерт 28.12 | 10:40
Променя се организацията на движението във връзка с провеждане на новогодишен концерт, съобщиха от пресцентъра на Столичната община.

Променя се организацията на движението във връзка с провеждане на новогодишен концерт, съобщиха от пресцентъра на Столичната община.
Забраняват се престоят и паркирането на пътни превозни средства от 03:00 ч. на 29 декември до 13:00 ч. на 2 януари на площад "Княз Александър І”, на ул. "Дякон Игнатий” в участъка между бул. "Цар Освободител” и ул. "Аксаков” и на ул. "Кн. Александър I" в участъка между бул. "Цар Освободител" и ул. "Съборна", а от 08:00 ч. на 31 декември до 07:00 ч. на 1 януари - на ул. "Г. Бенковски" в участъка между ул. "Аксаков" и бул. "Цар Освободител" и на ул. "Аксаков" в участъка между ул. "Георги С. Раковски" и ул. "Дякон Игнатий".
От 08:00 ч. на 29 декември до 13:00 ч. на 2 януари се забранява движението на пътни превозни средства в крайна дясна лента на южното пътно платно на бул. "Цар Освободител" в участъка между ул. "Кн. Александър I” и ул. "Дякон Игнатий" (от страната на паркинга на пл. "Кн. Александър I”).
От 19:00 ч. на 31 декември до приключване на мероприятието на 1 януари се забранява влизането на пътни превозни средства в двете посоки, с изключение на моторни превозни средства със специален режим на движение и автомобилите с пропуск обслужващи техническите съоръжения, по бул. "Цар Освободител” в участъка между бул. "Дондуков” и ул. "Г. С. Раковски”, по ул. "Дякон Игнатий" в участъка между ул. "Аксаков" и бул. "Цар Освободител", по ул. "Аксаков” в участъка между ул. "Георги С. Раковски” и ул. "Дякон Игнатий”, по ул. "Георги Бенковски” в участъка между ул. "Аксаков” и бул. "Цар Освободител”, по ул. "Кн. Александър І” в участъка между ул. "Съборна” и бул. "Цар Освободител” и по ул. "Леге” в участъка между ул. "Съборна” и пл. "Атанас Буров".
От 00:00 до 5:00 ч. на 1 януари се променят маршрутите на нощните автобусни линии N1, N2, N3 и N4.
Водещи
-
Зеленски заяви, че с очите си иска да види „пълния и окончателен край на войната в Украйна“
„Разчитаме на европейското единство зад Украйна и работим за него. Всички искаме сигурно...
05.03 | 17:58
-
Депутатът от "Възраждане" Искра Михайлова беше отстранена от днешното пленарно заседание
След подновяване на заседанието председателката на парламента Наталия Киселова измени...
05.03 | 17:40
-
Петков: България трябва да бъде в центъра на Европа и да вземе европейската позиция
Съпредседателят на "Продължаваме промяната" критикува и изготвения от кабинета "Желязков"...
05.03 | 17:20
-
Пътуваме до морето с частни влакове още това лято
Превозите ще се изпълняват с електрически мотрисни влакове, като обещанието е за високо ниво...
05.03 | 17:00
Най-четени
-
Държавният бюджет за тази година влиза на първо четене в пленарната зала на Народното събрание
Рискове пред финансовата рамка
05.03 | 09:27
-
Задава ли се втора грипна вълна
Това каза главният държавен здравен инспектор Ангел Кунчев в предаването „Твоят ден” по NOVA...
05.03 | 13:45
-
Нинова: Върви се към приключване на войната в Украйна
"Огромна грешка е, ако всички пари отиват за оръжия."
05.03 | 09:59
-
Валерия и транспортният бос Ваньо Алексиев вече не се крият
Някои от последователите на Алексиев, който е спряган за най-богатия българин, се усъмниха...
05.03 | 13:59