Проф. Георги Рачев: чака ни топъл и хубав август 28.07 | 15:40
Климатологът посочи, че няма да има градушки през следващите дни

Хубаво време ни очаква в събота, неделя и понеделник. Изпращаме един много топъл месец, който направи валежите по морето нормални, но в останала част на страната е сух месец", каза климатологът проф. Георги Рачев в "Тази сутрин".
По думите му август ще започне с хубаво време. Вторник, сряда и четвъртък ще е над 35 градуса. След това пак ще има дребно смущение. Идва меката топлина на август.
Рачев посочи, че няма да има градушки през следващите дни. По морето времето също ще е хубаво. Във Варна само в понеделник ще има малка вероятност за валеж. Рачев подчерта, че целия август ще бъде топъл и хубав.
Водещи
-
Радев: Делото на Левски крачи с нас всеки ден, но и провокира нашата съвест
Президентът беше в гр. Левски снощи по повод 188 години от рождението на Апостола и 80 години...
19.07 | 09:45
-
НС избра новия омбудсман на България
Велислава Делчева беше номинирана за поста от ГЕРБ-СДС
19.07 | 09:15
Най-четени
-
НС избра новия омбудсман на България
Велислава Делчева беше номинирана за поста от ГЕРБ-СДС
19.07 | 09:15
-
Радев: Площадите са пълни, българите протестират срещу отказа от допитване и въвеждането на еврото без необходимите условия и подготовка
Демокрацията у нас е фасадна. Правителството е декор на дуото Пеевски - Борисов. Правосъдието...
18.07 | 13:28