Разлив на нефт край Благоевград 04.09 | 13:20
Дизеловото гориво се е разтекло по пътното платно
Сигнал за разлив на нефт е бил получен в РИОСВ – Смолян вчера (3 септември). Горивото е изтекло на пътното платно между благоевградските села Сатовча и Фъргово.
След проверката служителите от РИОСВ - Смолян са установили, че има действително съществуване на разлив на дизелово гориво, както на пътното платно, така и в канавката.
По предписание на Районна служба "Пожарна безопасност и защита на населението" – Гоце Делчев, петролният продукт е отстранен от канавката, а пътната настилка е обработена.
От РИОСВ – Смолян са издали предписание на фирмата, собственик на камиона, според което продуктът от обработката на пътното платно трябва да бъде предаден на специализирана фирма за обезвреждане, предаде агенция "Фокус".
Водещи
-
Финансов хороскоп за всички зодии през юли
Ето какви парични постъпления или загуби може да очаква всяка зодия
29.06 | 17:45
-
Календар на магитните бури за юли 2026 г.
29.06 | 17:30
Най-четени
-
Исторически концерт на култовата банда "Форинър" в София
29.06 | 15:00
-
Кашъмов: Безпрецедентно цял архив за борба с корупцията тотално изчезна
Той може да е в нечии частни ръце и да се използва с цел принуда и изнудване, допуска юристът
29.06 | 14:40