Рашков: В последните години се игнорира принципа на парламентаризма в страната 25.01 | 18:55
Той прогнозира, че бъдещата предизборна кампания пак ще ово ще бъдат използвани методи за омаскаряване между политическите опоненти

"В последните години се наблюдава игнориране на принципа на парламентаризма в нашата страна, което е проличало и от думите на посланика на САЩ у нас Херо Мустафа в интервю за национална медия", това коментира в Перник народният представител от политическа партия "Продължаваме промяната" Бойко Рашков.
Относно съставянето на правителство депутатът заяви, че това е било задължение на най-голямата парламентарно представена партия в Народното събрание – ГЕРБ-СДС, която не успя да реализира мандата. Рашков каза, че при втория мандат, връчен на "Продължаваме промяната", партията не е представила изцяло членовете на кабинета си. Това е произтичало от факта, че от формацията са имали основни приоритети, въпроси и проблеми, отношение по които е трябвало да вземат и останалите политически сили в парламента.
Рашков определи бъдещата предизборна кампания като такава, в която отново ще бъдат използвани методи за омаскаряване между политическите опоненти и ще бъдат разпространявани измислени и клеветнически твърдения, предаде БТА.
Във връзка с разработката на ГДБОП с кодовото име "Градинарят", народният представител категорично заяви, че такава няма.
Водещи
-
Премиерът Желязков: Учителите са най-уважаваните хора в нашето общество
По думите му над 20 процента от учителите са под 35 години и това е атестат, че все повече...
15.09 | 10:54
-
Адвокати дадоха на съд достъпа на МВР до данните от тол камерите
Нарушаване на основни права
15.09 | 10:45
-
Румен Радев горд, че е част от вълнението на първия училищен звънец
Румен Радев завърши речта си с думите: "На добър час".
15.09 | 10:30
-
Кауза вместо цвете.
Директорът обясни, че 10-годишния Митко е внуче на служител в училището.
15.09 | 10:15
Най-четени
-
Алгафари: Митов не трябваше да се опитва да защитава имиджа на МВР
Пиар специалистът Нидал Алгафари заяви: „Румен Петков като кмет на Плевен бе подслушван,...
15.09 | 09:15
-
До 31 октомври: Ограничения по част от АМ „Хемус“ заради ремонт 2
При изпълнението на строителните работи трафикът ще преминава двупосочно в платното за Варна,...
15.09 | 08:59
-
Вълчев отправи приветствие към всички ученици, учители и родители по повод първия учебен ден и началото на новата учебна година
Министърът на образованието се обърна към учителите, като заяви, че всяко цвете, което ще...
15.09 | 08:28
-
Заподозреният в убийството на консервативния активист Чарли Кърк категорично отказва да сътрудничи на властите
Помощ от близките
15.09 | 08:45