Рашков за Алибегов: Води политическа кампания в полза на една партия 20.09 | 18:30
Силовият министър обяви, че директорът на НАП Румен Спецов може да бъде охраняван, след като е получил смъртни заплахи

Председателят на Българската асоциация на заведенията Ричард Алибегов води политическа дейност в полза на една партия. Този човек тласка страната и подкрепя напълно вредни за нашата страна и за хората неща, едва ли не да няма мерки и заведенията да работят денонощно. В други страни заведения работят само при 100% ваксиниран персонал. Той и неговата организация е против правителството. Това коментира министърът на вътрешните работи Бойко Рашков пред медиите.
"Дали този човек, който е с дългата коса, ще бъде отговорен ако ние имаме висок ръст на заразени", попита още Рашков.
"Прокуратурата не поиска да правим пресконференция с МВР за спецакцията за канала за мигрантите. След техния отказ последва и отделно изявление колко те са постигнали", коментира вицепремиерът.
Преди дни при специализирана операция е неутрализирана престъпна група, занимаваща се нелегален трафик на мигранти, съобщиха на брифинг в МВР представители на Държавна агенция "Национална сигурност" (ДАНС), Главна дирекция "Борба с организираната престъпна група" (ГДБОП) и "Гранична полиция".
Директорът на ГДБОП Калин Стоянов уточни, че работата по случая е продължила повече от година.
Нито някой ме е канил, нито съм проявявал интерес към политическия проект на Кирил Петков и Асен Василев. Това заяви служебният министър Бойко Рашков по повод представения вчера политически проект на двамата бивши служебни министри.
Техния проект аз оценявам като опит и желание за промяна на България. В момента провеждаме разследвания, в които утвърждават думите на Асен Василев, че България не е бедна, а ограбвана държава, каза още той.
От началника на НАП разбрах, че има отправена заплаха. Ние ще вземем мерки. Поводът на срещата ни в МВР беше друг. Ще преценим реалната заплаха и ще вземем мерки според това, което предвижда законът. Това коментира служебният вътрешен министър Бойко Рашков във връзка с информацията, че Румен Спецов е получил заплаха за него и семейството му.
Ако се наложи, ще бъде охраняван, заяви министърът на вътрешните работи.
Водещи
-
Новият председател на ДПС–ДПС ще бъде Хайри Садъков
Припомняме, че по-рано днес от "ДПС - Ново начало" съобщиха, че Джевдет Чакъров подава оставка...
27.05 | 17:59
-
КС образува дело по искането на Радев за референдума
Темата за референдума за еврото придоби широк обществен отзвук, като според последни...
27.05 | 17:34
-
Кирил Петков: Чакъров се огъна след ужасяващ шантаж
Петков завърши своето изявление с призив към "всички свободни хора в България" да се борят...
27.05 | 17:15
-
Делян Пеевски се е превърнал в шеф на фотографско студио, смята депутатът от ПП-ДБ Ивайло Мирчев
"Това не може да продължава по този начин. Може би обаче не се осъзнава от достатъчно хора...
27.05 | 16:45
Най-четени
-
СГС заседава по делото срещу Радостин Василев
Делото срещу Радостин Василев беше временно спряно в края на 2024 г.
27.05 | 09:59
-
След въвеждането на еврото: Наем от 550 лв. не може да стане 550 евро
Пресмятаме още няколко вида услуги:
27.05 | 11:59
-
Делян Пеевски се е превърнал в шеф на фотографско студио, смята депутатът от ПП-ДБ Ивайло Мирчев
"Това не може да продължава по този начин. Може би обаче не се осъзнава от достатъчно хора...
27.05 | 16:45
-
Възрастен човек загина, след като автобус от градския транспорт отнесе автомобил в София
Катастрофа е станала на ул. "Орион.
27.05 | 14:59