Ревизоро обяви, че ДПС и "Да, България" пробват да ползват МОСВ за екологична бухалка 26.02 | 17:15
"Явно изборната кампания започна. "Да България" акостираха на плажа в Росенец. Какво постигнаха: шум, рейтинг и електорат. Постигна се и втърдяване на ДПС за изборите

Няма да бъда ничия екологична бухалка. Mоля ДПС и "Да, България" да не се опитват да ползват МОСВ за свои цели. Това каза министърът на околната среда и водите Емил Димитров по време на петъчния парламентарен контрол във връзка със заявката на ДПС да сезира Прокуратурата за "Колокита".
"Явно изборната кампания започна. "Да България" акостираха на плажа в Росенец. Какво постигнаха: шум, рейтинг и електорат. Постигна се и втърдяване на ДПС за изборите. Едните показаха, че са живи, а другите, че са готови. Какво обаче не постигнаха? Достъп до плажа. В момента едни си вървят с лодки, а тези хора, които бяха собствениците на имоти в Росенец, бяха подготвили и място за път. Гражданите загубиха, партиите спечелиха. Днес ДПС ни пита за защитена местност в политиката. Николов, Прокопиев, къде живеели. Защо не акостирахте и вие с една лодка. Воювате помежду си за пред хората и взаимно си оправяте рейтингите и си правите кампания с безплатно ефирно време", посочи Емил Димитров.
По думите му всички по време на изборите правят малко повече от необходимото, за да печелят гласове.
Водещи
-
Масирани проверки за алкохол и наркотици на автомагистрала "Тракия"
Това е втората голяма акция на същото място през последните месеци. През март 2025 година на...
17.06 | 12:15
-
Арестуваха българи, заключили 11-месечното си бебе на тераса в Солун и заспали
Родителите на 11-месечното бебе – български граждани – са били арестувани
17.06 | 11:57
-
Има ли „капани” в текстовете за произход и надценки в законопроекта за храните 2
Изключване на ключови места
17.06 | 11:15
-
Внимание, родители: Лекари алармират за нова опасност сред децата - „текст нек” синдром
Диана е на 17 години. Зависимостта ѝ към мобилния телефон я нарежда сред подрастващите,...
17.06 | 11:30
Най-четени
-
Георги Рачев: Голяма жега до петък, после захлаждане
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна...
17.06 | 09:15
-
Шокиращи кадри от българска ферма, част от най-голямото световно разследване на индустриалното отглеждане на кокошки в клетки
Призив към институциите за действие
17.06 | 10:59
-
Търговци пишат цените в евро в червено, но това обърква потребителите 2
По отношение на касовите апарати Вълканов обясни, че става дума за актуализация на софтуера.
17.06 | 10:30