Родилка почина в Благоевград по време на секцио, бебето също не бе спасено 17.06 | 15:00
29-годишната Евгения не е имала проблеми по време на бременността. Преди 3 месеца е била заразена с коронавирус, оздравляла бързо след лечение в болницата

29-годишна родилка от кв."Еленово" почина по време на планирано секцио в болница в Благоевград. Близки на починалата жена обясниха, че младата майка постъпила за раждане вчера и по време на операцията загинала, съобщава regiona.bg. Издъхнала по време на упойката, медиците не са успели да спасят и бебето.
Гинекологът на починалата млада жена потвърди за смъртта на родилката: " Жената имаше реанимационен проблем, падна и сатурацията. Изобщо не можа да се направи операцията. Днес ще бъде извършена аутопсия и ще се установи точната причина за смъртта на жената", коментира медикът.
29-годишната Евгения не е имала проблеми по време на бременността. Преди 3 месеца е била заразена с коронавирус, оздравляла бързо след лечение в болницата.
Жената била майка на 3-годишно детенце. Вчера било второто и раждане.
Водещи
-
Днес решават дали Варна ще изтегли дълг за милиони
Сесията ще се излъчва в реално време през YouTube канала на институцията.
29.05 | 10:30
-
Плевнелиев: Българите стават по-бедни заради "Боташ"
Росен Плевнелиев бе категоричен, че всяка европейска държава, която е приела еврото, се е...
29.05 | 10:15
Най-четени
-
Властите обещават - до няколко седмици BG-ALERT трябва да функционира изцяло
Затова се преминават тези обучения, за да могат да знаят съответните институции кога и при...
29.05 | 08:58
-
2 месеца след смъртта на Сияна – старт на делото, обвиняемият е внесъл обжалване
Бащата на Сияна - Николай Попов, който откакто загуби дъщеря си, поведе битка за справедливост...
29.05 | 09:12
-
Владимир Путин е очертал условията за прекратяване на войната в Украйна
„Путин е готов да сключи мир, но не на всяка цена“, заяви един от високопоставените руски...
29.05 | 09:30