Само майката на Пламена я изпрати през сълзи в последния й път 26.04 | 13:33
Тя поиска доживотен затвор за бившия си мъж, пребил малката до смърт
Единствено майката на убитата 7-годишна Пламена Петрова от Русе изпрати детето си в последния му път в гробищния парк "Басарбово". На погребението не присъства никой друг от семейството и роднините. Освен майката последно сбогом казаха директорката и педагогическият съветник на училището, където Пламена бе първокласничка.
Погребението бе уредено изцяло от община Русе, която заплати 410 лв. за всичко необходимо, тъй като майката Деница Атанасова няма финансова възможност. Тя сподели през сълзи, че е дала последните си пари, за да пътува цяла нощ и да пристигне от Септември в Русе за погребението.
Деница е категорична, че ще вземе по-малката си дъщеря – 4-годишната Десислава, за да я гледа заедно с новото си семейство. Тя е подала документи пред социалните служби в Септември, които предстои да бъдат разгледани и придвижени към Русе, където в момента обгрижват Десислава в дом "Надежда".
Разплакана, жената поиска доживотен затвор за бившия си мъж Пламен заради убийството на малката Пламена. Според Деница, той не е обичал децата си, а само е ползвал детските добавки и социалните помощи.
По думите й тя не си потърсила правата в съда след развода, тъй като бившият й мъж заплашил да увеличи издръжката, която тя плаща за децата и да ограничи достъпа й до тях. Тъй като майката е безработна, тя нямала възможност да дава повече пари.
Тя не знаела какво точно се е случило на фаталния Великден, предаде bTV. Казали са й, че Пламен е поискал от детето да си напише домашните, а то е отказало и това е провокирало агресията в бащата. Предстои решение на съда дали това е истина. "Правила съм грешки в живота, признавам го. Човек си плаща за грешките. Аз по-добре да си бях платила за тази грешка, но не и детето ми", сподели още през сълзи майката.
Водещи
-
Отварят досиетата на Пепи Еврото и Нотариуса
Мотивите на ВСС, който отказва да дава каквато и да е било информация за тези знакови...
14.11 | 16:30
-
Километрично задръстване на магистрала „Тракия”
Малко след 14:00 часа от АПИ съобщиха, че е възстановено движението в активната и...
14.11 | 16:15
-
Румен Спецов е предложението на енергийния министър за особен търгоски представител на „Лукойл Нефтохим“
Министи от кабинета говорят пред журналсти след извънредното заседание на Съвета по...
14.11 | 15:45
Най-четени
-
Бойко Борисов: Избраният за особен управител на "Лукойл" има опит и не е бил министър
Попитан дали обмисля ограничаването на бонусите в държавната администрация, той заяви, че е...
14.11 | 10:15
-
Слабо налягане и възможно замътване на водата в редица квартали заради авария в София
Ще бъдат засегнати Военномедицинска академя, и Александровска болница.
14.11 | 10:45
-
Днес е последният ден, в който шофьорите могат да карат автомобилите си с гуми, неподходящи за зимни условия
Изискването е от 15 ноември до 1 март всички автомобили да са оборудвани със зимни гуми или с...
14.11 | 11:00