Сидеров: Цветанов стана жертва на американски сблъсък на наша територия 31.03 | 10:49
Борисов се самонаказа, като го изтегли, смята лидерът на "Атака"
![Сидеров: Цветанов стана жертва на американски сблъсък на наша територия](http://inews.bg/pictures/2147348_1004.jpg)
Иронизирам често Цветан Цветанов, но той не се засяга. Той се опитваше да сплотява групите. Това заяви председателят на "Атака" Волен Сидеров в предаването "Денят започва с Георги Любенов” по БНТ.
"Цветанов стана жертва на американски сблъсък на българска територия. Все пак компроматите дойдоха от американско радио. Бойко Борисов трябва да потърси пряка връзка с Тръмп, защото двамата имат едни и същи интереси. На посещенията си в САЩ Цветанов се свързва повече с хора, по-близки до Обама, отколкото до Тръмп", каза още Сидеров.
"ГЕРБ могат да си направят изборите и без и с Цветанов. Борисов се самонаказа, като изтегли Цветанов. Но така премиерът запази партията си и общия имидж, не може без щети", допълни той.
"Народът е чувствителен относно луксът и имотите. Често сделките за имотите на хората във властта за законни, но и морално укорими. Не всички в политиката и съдебната система са с по-евтини жилища, но накрая на цялата гилдия се слага етикет", коментира лидерът на "Атака".
"Мисля, че е ясно, че от малката коалиция няма да сме заедно на евроизборите. Има страх, че третата партия ще бъде изолирана. Поради неприемливостта на НФСБ ще се явим отделно на евроизборите. От НФСБ казаха "не с Атака". Много се различаваме", разкри Сидеров.
"За евролистата на "Атака" аз няма да се кандидатирам. Ще предложим млади, нови и интелигентни лица да кандидатсват за представители за евроизборите. Чрез моята телевизия и пускане на смс, зрителите ще изберат еврокандидатите", допълни той.
"Не очаквахме извинение от Турция. Важно бе, че премиерът взе отношение. Нека се връчи нота и да се покаже, че България е засегната. Няма да отидем да превземаме Одрин", шеговито завъри Волен Сидеров.
Водещи
-
Печатницата на БНБ с награда на форум в Базел
Темата на конференцията бяха най-новите технологии и техники в производството и издаването на...
18.02 | 19:15
-
Радев след КСНС: Държавата ще стовари цялата репресивна сила срещу разпространителите на дрога
Ако загубим младите хора, губим всичко, заяви президентът
18.02 | 19:00
-
Въртенето на Земята се ускорява
До 2029 г. ще извадим една секунда от световното време, ако тенденцията се запази
18.02 | 18:45
Най-четени
-
Анализ на "Галъп": Кризата свършва, нова тройка на върха
Завърши цикълът на разтърсване на партийната структура
18.02 | 14:00
-
Демократична България (ДБ) излезе с остра критика към управляващата коалиция
Критика към "нормализацията"
18.02 | 09:59
-
Модата за разпъване на транспаранти в различни краища на София не стихва
"Гърците заради любовта унищожиха Троя, аз бих унищожил всичко, за да те направя моя", гласи...
18.02 | 11:45