Симеонов за вчерашния протест: Съвсем съзнателно отворих прозореца, не ме е срам! 28.01 | 10:38
"Поведението на тези хора ми се видя безумно“, категоричен е той

"Съвсем съзнателно отворих прозореца, за да погледна колко души са се събрали на митинга. Една група хора започнаха да крещят вулгаризми. Най-мекото беше боклук, оттам нататък майката, бащата и т.н. Излезе видеозапис , на който се виждам как съм на прозореца и снимка от стоп кадър. Няма от какво да внимавам и от какво да се срамувам. Поведението на тези хора ми се видя безумно". Това заяви лидерът на НФСБ и зам.-председател на Народното събрание Валери Симеонов по повод провелите се вчера протести на ресторантьори.
"Показах знак, с който питах къде са ви главите. Не съм сигурен, че тези хора бяха от протестиращите, събрали се да защитават своя бизнес”, допълни Симеонов.
Според него той е на тяхната позиция, защото иска разхлабването на мерките за този бранш.
"Аз съм политикът, на който позицията му се разминава от тази на Щаба и на премиера. Не съм сигурен, че тези хора бяха от протестиращите от този бизнес. Мисля, че хората, наблюдавали дори и бегло поведението ми, не могат да ме упрекне в страх. Аз съм човек на прекия сблъсък", добави той
Водещи
-
Стомашно-чревните вируси атакуват в края на лятото
Епидемиологът д-р Христиана Бацелова предупреждава за активизиране на инфекциите и...
26.08 | 17:59
-
Социалното министерство предлага 1213 лв. минимална заплата от 1 януари 2026 г.
От 1 януари 2026 г. минималната почасова работна заплата ще бъде 7,31 лв. (3,74 евро).
26.08 | 17:39
-
До края на следващата седмица ще са ясни резултатите от назначените експертизи, които да докажат причината за смъртта на 21-годишната родилка
Младата жена почина на 23 август след раждането на второто си дете, нейни роднини атакуваха...
26.08 | 17:20
Най-четени
-
Напрежение в Русе след смъртта на родилка
С викове „убийци“ протестиращи нахлуха в АГ-комплекса на болницата
26.08 | 11:14
-
Ще има втори вход/изход на кв. „Сарафово“ в Бургас
Затова и Димитър Николов поиска от съветниците да дадат разрешение за изготвянето на нов...
26.08 | 11:45
-
20-годишен младеж от село Сушица заля с бензин и подпали родителите и сестра си след семеен скандал.
Тежки изгаряния
26.08 | 09:30