Слух: И издирваната жена от Нови Искър е намерена мъртва 03.01 | 10:06
По непотвърдена информация трупът й е открит в близката гора до семейната кола

Петорното убийство в Нови Искър може да стане шесторно. Появи се слух, че обявената за издирване от снощи Кети Кюхова също е намерена мъртва. Свидетел, който е влязъл в къщата на разстреляното семейство заедно с полицията, заяви пред БНТ, че според него убитите са застреляни с по няколко куршума. Част от хората са видяни половин час преди Нова година. Сигналът е подаден от брата на един от убитите.
По информация на Нова телевизия, отново непотвърдена, издирваната жена и семейната кола са открити в близост до къщата на семейството – в гората. Трупът й бил точно до автомобила. Жената също е била застреляна.
От полицията засега са разкрили и имената на петте жертви в къщата. Мъжът е Неделчо Юнаков. Неговият син се казва Георги (20 г.), доведената му дъщеря и дъщеря на Кети Кюхова е 16-годишната Нанси, приятелят на тийнейджърката (18 г.) и нейната баба и майка на Кюхова – на 72 години.
Водещи
-
Веселин Стойнев: Оставката на Петков беше задължителна, но не изчерпва проблема
Диана Дамянова: Оставката на Кирил Петков е опит да се прикрие действителната глава на тази...
29.06 | 18:00
-
Стефани и Габриела Стоеви с шампионска титла от турнира по бадминтон в Италия
Европейските шампионки победиха на финала вторите поставени Бенгису Ерчетин и Назлъджан Инджъ...
29.06 | 17:00
Най-четени
-
Украйна: Ударихме военни цели в руския Брянск
Според местни медии в града са се чули изстрели и поредица от експлозии
29.06 | 11:20
-
ЕК: Без кучета и котки в зоомагазина вече
Въвеждат задължително микрочипиране, нови тежести заплашват ловците
29.06 | 12:00
-
Църквата почита св. св. Петър и Павел
Народът нарича празника Петровден, ето какво се прави
29.06 | 09:15